Witam :D . Zacząłem robić redukcję przez tydzien bez diety , teraz ułożyłem dietę pod swoje zapotrzebowanie :) . Wazę 8g kd :D . Proszę o pomoc :) .
Zmieniony przez - Ukaszxd w dniu 2013-12-05 00:44:45
Zmieniony przez - Ukaszxd w dniu 2013-12-05 00:44:45
Krzysztof Piekarz