Witajcie, nazywam się Grzesiek, mam 19 lat, warze 64 kg, 169 cm wzrostu. Ale przejdźmy do sedna sprawy.. otóż od miesiąca chodzę do siłowni (po roku przerwy ze względu na chorobę), siła i wygląd od tamtej pory bardzooo mi się zmieniał, dzisiaj wziąłem 90 kg 4x a 100 kg 1x na klatkę oczywiście po seriach, gdzie tydzień temu nie mogłem 90 kg na 1x ;o więc można powiedzieć ,że przyrost siły bardzo szybki (geny po tatusiu :D).
Kupiłem sobie odżywki:
ACTIVLAB DAA 1000
ACTIVLAB DIBENCOZIDE B-COMPLEX
OLIMP TAURINE MegaCaps
Chciałbym już zacząć "się wspomagać" I tu moje pytanko, czy nie za wcześnie na te odżywki? Może poczekać jeszcze jakiś czas i naturalnie wszystko wyrobić skoro tak dobrze do tej pory idzie? Jak myślicie? Ogólnie to nie zależy mi na sile, raczej na wyglądzie, rzeźbie etc. Ale jak już jest sama z siebie to się cieszę.
Proszę o jakieś konkretne odpowiedzi :)
Kupiłem sobie odżywki:
ACTIVLAB DAA 1000
ACTIVLAB DIBENCOZIDE B-COMPLEX
OLIMP TAURINE MegaCaps
Chciałbym już zacząć "się wspomagać" I tu moje pytanko, czy nie za wcześnie na te odżywki? Może poczekać jeszcze jakiś czas i naturalnie wszystko wyrobić skoro tak dobrze do tej pory idzie? Jak myślicie? Ogólnie to nie zależy mi na sile, raczej na wyglądzie, rzeźbie etc. Ale jak już jest sama z siebie to się cieszę.
Proszę o jakieś konkretne odpowiedzi :)
Krzysztof Piekarz