Szacuny
11205
Napisanych postów
52113
Wiek
33 lat
Na forum
26 lat
Przeczytanych tematów
57816
Witam panowie.
Mam 17 lat 172 wzrostu i ważę 70,9kg.
Z chłopakami składamy siłownię w piwnicy bo dopiero uzbieraliśmy kasę.
Moim zdaniem 70,9 to mało chciałbym ważyć więcej czy dawka 150-200g białka dzienni pomoże mi przytyć? I podczas gdy będę ćwiczył na siłowni nadal będę tył jeśli będę jadł tyle białka?
Szacuny
601
Napisanych postów
36401
Wiek
29 lat
Na forum
13 lat
Przeczytanych tematów
297126
To białko trzymaj na takim poziomie jak napisałem a po prostu ucinaj stopniowo kalorie, jak będziesz cały czas na deficycie kalorycznym to będziesz spalał tłuszcz
Szacuny
50
Napisanych postów
3653
Wiek
31 lat
Na forum
14 lat
Przeczytanych tematów
21682
To jak myślisz ze spalisz tłuszcz ?? musisz mieć deficyt . Jak dobrze będziesz trenował to i miche trzymał to nie spadnie masa . Poza tym mówisz ze chcesz przytyć teraz spalić tłuszcz ;) obierz w końcu cel :p . Może daj zdjęcia do oceny to sie zobaczy czy masa czy redukcja :) . Pewnie wyjdzie na to ze i tak pasuje masować