Witam. Ostatnio zakupilem ,, ACTIVLAB DAA 1000 120 TABL +KREATYNA 1000 300 TABL,,
Biorąc te odzywkę trzeba jeść 4 tab dziennie... Ale w jednej jest 300 tab a w drugiej 120 i tu jest moje pytanie. Czy jak skończy się ta mniejsza to trzeba dokupić ja czy właśnie ona powinna sie skończyć wczesniej a potem sama kreatyne ? Dzieki za odp ;]
Biorąc te odzywkę trzeba jeść 4 tab dziennie... Ale w jednej jest 300 tab a w drugiej 120 i tu jest moje pytanie. Czy jak skończy się ta mniejsza to trzeba dokupić ja czy właśnie ona powinna sie skończyć wczesniej a potem sama kreatyne ? Dzieki za odp ;]
Krzysztof Piekarz
