Witam. na ostatnim treningu mc przy ostatnim powtorzeniu uslyszalem dzwiek jaki mozna uslyszec podczas wizyty u kregarza. Odstawilem sztange i z kazda chwila zaczal sie nasilac bol w dolnym odcinku plecow po lewej stronie i pachwinie. Po powrocie do domu bol byl taki ze nie moglem ani siedziec, ani stac ani lezec w zadnej pozycji ale po aplikacji 2x naproxen, 1 x olfen, 2 x tramal usnalem jak dziecko.Po 2h obudzilem sie i okazalo sie , ze mam zdretwiala noge od dolnej czesci miesni czworoglowych do miejsca pod kolanem(czyli praktycznie caly obszar kolana) bylo to 3 dni temu. A dzis mam juz zdretwiala noge az do kostki. Lece caly czas olfen bo tylko to mi pozwala funkcjonowac.
Co moglo sie uszkodzic i czego sie spodziewac? Dodam, ze wczesniej stwierdzono u mnie dyskopatie i lordoze ledzwiowa. MC Cwicze od ok 7 lat wiec z gory prosze o darowanie sobie stwierdzen typu zla technika itp. Dziekuje z gory za zainteresowanie.
Zmieniony przez - 21dorian21 w dniu 2013-11-16 14:06:05
Co moglo sie uszkodzic i czego sie spodziewac? Dodam, ze wczesniej stwierdzono u mnie dyskopatie i lordoze ledzwiowa. MC Cwicze od ok 7 lat wiec z gory prosze o darowanie sobie stwierdzen typu zla technika itp. Dziekuje z gory za zainteresowanie.
Zmieniony przez - 21dorian21 w dniu 2013-11-16 14:06:05
Krzysztof Piekarz