SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

problem z nogą:/

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1611

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35
Witam!
Od 4 lat trenuje karate, jakies 2 miesiace temu, lewa noga zaczeła mi dziwnie " przeskakiwac" w biodrze np. w czasie gdy wykonuje krążenia ugiętej nogi w kolanie do tyłu, a takze przy kopnięciach. Gdy chodze nic mnie nie boli ale gdy ponownie wznowiłem treningi(po 2 miesiacach przerwy)odchuwał dosyc czesto ból. Czym moze byc to uwarunkowane? W jaki sposób zniwelowac to "przeskakiwanie"?
Licze na pomoc:) Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35
przez ponad 2 miesiace nietrenowałem wcale karate, miałem nadzieje ze dzięki temu wszystko wróce do normy. Stało się jednak inaczej. Wtakim razie wybiore sie od ortopedy, mam nadzieje ze to nic poważnego:/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
RTG plus badanie ortopedyczne i wszytko wiesz. bol ejst bardzo czesto pierwszym i najwazniejszym symptomem patoliogii i nie warto go bagatelizowac...

pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
po RTG g**** widac,panie doktorze

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no comment Saida...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
Bo? coś się nie zgadza?
Co lekarz zobaczy po RTG?

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to o czym maturzystki moga tylko pomarzyc...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
Słuchaj,zadałam konkretne pytanie,to na nie odpowiedz.

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no ale zdaje mi sie ze Ty wszystko wiesz wiec po co mam odpowiadac... podobno na RTG gowno widac, Panno Maturzystko...

Zmieniony przez - Adapalen w dniu 2008-05-18 01:07:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
Skoro nie mam racji to mnie oświeć,przynajmniej nie pyskuję.

Warto sobie tylko uświadomić,że nie zawsze ma się rację,Panie Doktorze. Warto także by było zająć jakies merytoryczne stanowisko,a nie posuwać się jedynie do pyskówek.

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ty zaczelas... nie dalas zadnych merytorycznych powodow dla ktorych na RTG gowno widac... czyli z Twojego rozumowania wynika ze tysiace codziennie zlecanych RTG sa niepotrzebne... wyslij list do p.Kopacz to moze poskutkuje - takie marnotrastwo publicznych pieniedzy...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
Nie,nie uważam,że wszystkie są niepotrzebne. Wiadomo,gdy istnieje podjerzenie złamania/pęknięcia kości albo trzeba je wykluczyć,to takie badanie jest niezbędne. Jednak nie zgadzam się ze stwierdzeniem, że "RTG i Badanie ortopedyczne i wszystko bedzie jasne" (cytat niedosłowny). Bo po zastosowaniu tylko tych dwóch rzeczy tak naprawdę może się nic nie wyjaśnić,szczególnie w tym przypadku,gdy nie było konkretnego urazu,a przynajmniej autor o nim nie pisał.

Żeby była jasność: czepiam się tylko tego jednego stwierdzenia,a nie badań RTG w ogóle.

Zmieniony przez - Saida w dniu 2008-05-18 01:16:42

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

stawy i sciegna POMOCY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Następny temat

ból biodra!!!!!!!!!!

WHEY premium