SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Zdrętwiała noga?

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 601

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 392 Wiek 19 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 8432
Witam wczoraj w okolicy pachwiny przypadkowo odkryłem, że nie mam pełnego czucia w jednej nodze, skóra nie mrowi w tym miejscu ani nic, ale jest jakby zdrętwiała czy coś. Nie mam pojęcia jak to opisać, można by to porównać do miejscowego znieczulenia jakby w zastrzyku. Żadne wymachy, rozgrzewki nie powodują ustąpienia. Dieta jak i suplementacja bogata w minerały, więc na starcie można to wykluczyć jakieś niedobory magnezu, potasu i innych witamin nie wchodzą w gre. Zaznaczyłem na zdjęciu lokalizacje. Jeżeli nie ustąpi po tygodniu, to pewno pójdę do lekarza rodzinnego albo może fizjoterapeuta by coś zdziałał. Dajcie jakieś sugestie co to jest.

Sprawdź ile masz % tłuszczu?

No pain - no gain.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2 Wiek 24 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1199
Hej, po miejscu zaburzeń może wnioskować na ucisk nerwu płciowo-udowego, jednak to trzeba zrobić szczegółowe badanie u fizjo. Może to być spowodowane nadmiernym napięciem więzadła pachwinowego, mięśnia biodrowo-lędźwiowego, zaburzeniem na poziomie L1-L2 w odcinku lędźwiowym kręgosłupa, ale możemy tylko spekulować po zdjęciu. Nie czekać tygodnia tylko wybrać się do ogarniętego fizjo odrazu.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1780 Napisanych postów 47489 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 481604
Generalnie jw i również sugerowałbym wybrać się do specjalisty, jak chcesz daj znać skąd jesteś może będę mógł polecić kogoś sprawdzonego.
1

FIZJOSTEO - Fizjoterapia i Osteopatia
Sk. Ks. Kard. Wyszyńskiego 5 , Warszawa
www.fizjosteo.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 392 Wiek 19 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 8432
Rzeszów

No pain - no gain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1780 Napisanych postów 47489 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 481604
Wysłałem namiary na świetnego terapeutę w wiadomości prywatnej
1

FIZJOSTEO - Fizjoterapia i Osteopatia
Sk. Ks. Kard. Wyszyńskiego 5 , Warszawa
www.fizjosteo.pl

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Obwisłe piersi u meżczyzny