Ja mam na sztandze 5 kg i więcej nie podnoszę, bo muszę robić dobrą techniką. Według mnie te obciążenia wystarczą Ci na 3 miesiące. Zrób sobie fbw 3 razy w tygodniu
...
A co sądzicie o takim układzie : Poniedziałek - klata, triceps, barki
Środa - biceps, plecy
Piątek - brzuch, nogi
Środa - biceps, plecy
Piątek - brzuch, nogi
...
A co do obciążeń to jak zakupię ławeczkę to dokupię gryf prosty i kolejne 20 kg obciążenia. Mam nadzieję, że po świętach zakupię ten gryf i obciążenia, a może nawet wcześniej.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!