SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

potrzebny plan dla poczatkujacego na mase/sile

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 571

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 120 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 898
siemka!
Z silownia mam doczynienia juz jakis rok, ale nie mozna tego traktowac jako powazne cwiczenie. To byla raczej taka zabawa... Teraz chce zaczac cwiczyc na powaznie i potrzebuje plan na mase/sile... Czekam na jakies sprawdzone i dobre plany.

Ja to ja, a nie imię i nazwisko...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
mysle ze ktos mi pomoze ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 70 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 458
pon klata 4 cw 1cw wyciskanie sztangi na skosie górnym 2 serie roz 4 normalne po 8-10 ruchów w każdej seri dokładaj ciężar 2 cw wyciskanie hantli na płaskiej lawie 4x10 co seria dokładaj ciężar 3 cw rozpietki z hantlami na prostej 3x12powt ciężar stały cw4 rozpietki na bramie 4serie o 12powt wtorek plecy 4cw 1 podciąganie na drążku do klatki 4 serie po 10 pow 2cw wyciąg górny za kark 5 seri po 8-10 powt 3 cw przyciąganie dolnego wyciągu siedząc ,uchwyt wąski 4s po 10 ruchów 4cw wiosłowanie hantlą 4s po 10 ruchów środa wolne czwartek barki 4cw plu 1cw kaptur 1cw wyciskanie hantli siedząc 5x8-10 ruchów 2cw wznosy hantli bokiem stojąc 4s po 10-12 powt cw3 unoszenie sztangi przodem 4s po 10 powt cw4 tył barków np linki na bramie 4xpo 10 powt kaptur,szrugsy 4s po 10 powt Piątek bic/tric 3cw bic /3tric 1cw uginanie sztangi stojąc 4spo 10 pow cw2 uginanie sztangi łamanej na modlitewniku 4x po 8-12 powt cw3 młotki na przemian 4x8-10 tricek 1cw wyprosty na bramie 5s po
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
12 powt cw2 francuskie wyciskanie do czoła 4xpo 8-10powt cw3 pompki na poręczach 4s po 8-12 pow, dodaj brzuch w jakiś dzień 3 cw w każdym po 3serie po 15 powt w każdej seri np wznosy tułowia ,nożyce na ławce i skłony na bramie z liną na karku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
nogi musi ci kto inny rozpisać ponieważ ja nie ćwiczę-bo nie mogę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
mam prosbe aby ktos podal mi skuteczne i srawdzone cwiczenia na nogi do planu masa/sila lub dal inny sprawdzony plan na mase/sile...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

5- cio dniowy plan na siłe

Następny temat

Siła stoi - plan do sprawdzenia

Fruzelina