Znacie jakies dobry pomysl na sniadanie w szkole ? chodzi mi o przykladowo jakies sałatki w miseczce czy cos takiego. Dania (mówiąc po amatorsku) na mase. Jaki przepis polecicie. Z tego co widze jak latają po technikum ludzie to jedzą sałatki typu: kukurydza , salata , kurczak, groszek. Jezeli te pytanie tu nie pasuje prosze o link do skierowania gdzie indziej ,gdzie dostane odpowiedz ;)
...
Witam, zapytam wprost:
Znacie jakies dobry pomysl na sniadanie w szkole ? chodzi mi o przykladowo jakies sałatki w miseczce czy cos takiego. Dania (mówiąc po amatorsku) na mase. Jaki przepis polecicie. Z tego co widze jak latają po technikum ludzie to jedzą sałatki typu: kukurydza , salata , kurczak, groszek. Jezeli te pytanie tu nie pasuje prosze o link do skierowania gdzie indziej ,gdzie dostane odpowiedz ;)
Znacie jakies dobry pomysl na sniadanie w szkole ? chodzi mi o przykladowo jakies sałatki w miseczce czy cos takiego. Dania (mówiąc po amatorsku) na mase. Jaki przepis polecicie. Z tego co widze jak latają po technikum ludzie to jedzą sałatki typu: kukurydza , salata , kurczak, groszek. Jezeli te pytanie tu nie pasuje prosze o link do skierowania gdzie indziej ,gdzie dostane odpowiedz ;)
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:
PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!
Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.
Sprawdź
...
Jest takich troszkę, jak już sam wspomniałeś sałatka, ugotowana, pierś pokroiona w kostę, kukurydza, papryka, ryż jogurt naturalny do tego. Kolejna opcja placek owsiany. Kolejna pierś mielisz np z wołowinką czy wieprzowiną i robisz sobie kotlety burgerowe, potem w bułke i juz masz posiłek, serki wiejskie można jesc, jakieś tortile sobie zrobić
Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.
...
Dzieki :) . No wiesz kiedys mielismy 30 minut cos około przerwy to mozna bylo se robic co sie chcialo . Teraz max 15 wiec duzo czasu nie mam na dobry posilek . Dlatego własnie zobaczylem jak latają z miskami i jedzeniem i stwierdzilem ze to nie jest zly pomysl ;) lepszy niz objadanie sie hot dogami ze sklepiku. Jeszcze raz dzieki za pomoc ;)
...
Jak masz opiekasz taki do robienia tostów, to np robisz sobie masę na bazie płatkow owsianych np mielisz to z piersią warzywami oliwki jakieść, siemie lniane, migdały, orzechy do tego jaja by się związało i do opiekacza dajesz a jak opeikacza nie masz to j/w napisałęm na patelnie i robisz omleta i potem mozesz sobie dzialić na kwałki, w lodowce 3 dni spokojnie poleży taki placek więc jednego dnia mozesz sobie na 3 dni zrobić. Zajrzyj do działu kuchnia sfd tam zjadziesz te przepisy.
Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.
...
Anubis zamierzałem sobie zrobić te burgery z połączonego drobiu i wieprzowiny, ale czy to na pewno dobry pomysł biorąc pod uwagę, że kurczak smaży się bardzo szybko, a świniak wolniej?
"Nie głaskało mnie życie po głowie
Nie pijałem ptasiego mleka
No, i dobrze! No - i na zdrowie!
Tak wyrasta się na człowieka!"
DZIENNIK http://www.sfd.pl/DT__Chudzi_moga_iśc_na_ryby__by_pilkaPN-t1006905.html
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Krzysztof Piekarz