Szacuny
1
Napisanych postów
111
Wiek
30 lat
Na forum
14 lat
Przeczytanych tematów
10510
Siemano
Zawsze zastanawiałem się jakie kto je pieczywo pszenne /żytnie, bułki/chleb? Jeśli możecie to napiszcie jakie jecie w swojej diecie oraz gdzie je kupujecie.
Ja staram się jeść chleb owsiany pełnoziarnisty i żytni ale czasem jakaś pszenna kajzereczka też wpadnie
Szacuny
3283
Napisanych postów
25313
Wiek
44 lat
Na forum
18 lat
Przeczytanych tematów
419149
najbardziej porzadane bylo by pieczywo pelnoziarniste, razowe itp, ale jak wpadnie raz kiedy jakies biale pieczywo to nikomu formy to nie zepsuje jakby to niektórym moglo by sie wydawac
Zmieniony przez - wincol w dniu 2013-11-10 22:45:51
Jest liderem w tym dzialeSzacuny
11205
Napisanych postów
52113
Wiek
33 lat
Na forum
26 lat
Przeczytanych tematów
57816
Rzadko jem pieczywo, ale jak już to pytam pani w piekarni ile jakiej mąki jest jak mało czasu i kupuje w markecie to lukam na skład, biorę ten który ma najwięcej żytniej
Jest liderem w tym dzialeSzacuny
11205
Napisanych postów
52113
Wiek
33 lat
Na forum
26 lat
Przeczytanych tematów
57816
wincol
najbardziej porzadane bylo by pieczywo pelnoziarniste, razowe itp, ale jak wpadnie raz kiedy jakies biale pieczywo to nikomu formy to nie zepsuje jakby to niektórym moglo by sie wydawac
Zmieniony przez - wincol w dniu 2013-11-10 22:45:51
Byłem u lekarza kiedyś bo przestawiłem się na dietę i miałem problemy tzn gazy itp.Powiedziałem że jem chleb razowy żytni a ona że to może być powodem tych dolegliwośći bo ja mam delikatny żołądek i jelita tzn podejrzewali u mnie w szpitalu zespół jelita drażliwego i chyba go nawet mam.Więc i tak jem ten chleb ale w mniejszych ilościach ale czy mogę dołączyć białe pieczywo głównie kajzerki bo chleb ten sam będę jadł ale w mniejszych ilościach?
Szacuny
3283
Napisanych postów
25313
Wiek
44 lat
Na forum
18 lat
Przeczytanych tematów
419149
nie wiem co Ci dolega, to juz lekarz powinien stwierdzic ale przy problemach z zoladkiem/jelitami pelnoziarniste/razowe pieczywo moze powodowac problemy gastryczne to samo z platkami owsianymi itp. wyeliminuj na razie w/w pieczywo z diety i obserwuj co bedzie sie dzialo
Jest liderem w tym dzialeSzacuny
11205
Napisanych postów
52113
Wiek
33 lat
Na forum
26 lat
Przeczytanych tematów
57816
wincol
nie wiem co Ci dolega, to juz lekarz powinien stwierdzic ale przy problemach z zoladkiem/jelitami pelnoziarniste/razowe pieczywo moze powodowac problemy gastryczne to samo z platkami owsianymi itp.
wyeliminuj na razie w/w pieczywo z diety i obserwuj co bedzie sie dzialo
Płatki owsiane już sprawdzałem w różnej postaci nie mogę ich za bardzo jeśc bo od razu do wc.Kajzerki moge włączyc do diety?Oczywiście wszystko wpisane w diete.