SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Glutamina + Tauryna po aerobach..

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4434

Nowy temat Dział zamknięty
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4202 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 31691
wystarczą 2 kapsy 2 kapsy to jest 1g tauryny wystarczy

Założyciel Mafi / Masa RulezZ /
oto moje zdjęcia po 4 miechach ćwiczeń-https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=94977
a to po 7 miesiącach zmagań z tym sportem-https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=109971
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 11776 Wiek 41 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 62881
Moze byc 2 kap., a jak masz wiecej funduszy to bierz 4 kap.
Swoja droga przypomnialo mi sie moje pierwsze podejscie do rzezby, wlasnie robilem aero nadczczo bez zadnych antykatabolikow, i wlasnie co sie stalo poleciala waga, ale razem z nia wiekszosc miesni. Coz czlowiek uczy sie na bledach

Szukasz taniego sklepu z odżywkami, z szybką, miłą i profesjonalną obsługą? Zajrzyj do: ODZYWKI.PL by Lalka. Gorąco polecam! Mój nr. 1
Pomogłem, wejdż na http://www.pajacyk.pl i kliknij na pajacyka. Dzięki
Michał G. "GÓRAL" https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=100334 my foto:)
.:: Członek mafia.suple.hardcor.pl ::. >>> Doradca w Suplementacji <<<

>>> DORADCA W SUPLEMENTACJI <<<
Michał G. vel GÓRAL. Pomogłem, wejdź na http://www.pajacyk.pl Dzięki

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 4429 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 32976
V0y: wszystko zalezy od funduszy jezeli mozesz pozwolic sobie na 2g(4kabs) to polykaj smialo [tylko sie nie zadlaw]
tak samo z glutamina jedni biora nawet 10g po treningu - To po aerobach
przed bierz BCAA


**********************
Pozdrawiam
anar

" Niewykorzystane sytuacje lubia sie mscic "

Zmieniony przez - anar w dniu 2003-10-31 19:08:28
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 260 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 6605
Heh :)
Spox ja i tak inaczej to troche ustawiam niz wy :)
Ale troche mnie zdziwily te rozbieznosci
Mam zamiar brac 2-3 w zaleznosci od obciazen na treningu...
Gluty tez mniej :)
BCAA to sobie daruje na razie
fundusze fundusze fundusze... :]
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 1114 Napisanych postów 19836 Wiek 42 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 162922
to napisz dokladnie jak to sobie rozplanowales...i bcaa bym kupil na twoim mijescu naprawde dobra sprawa i teraz niektore firmy maja w dosc dobrej cenie...

<<<Champions
are Made
Not Born
>>>

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Dział zamknięty
Poprzedni temat

Podkreślenie definicji mięśni - odpowiednia pasza

Następny temat

SWG 4000 i porcjowanie :)

Shoty
Polecane artykuły