Witam prosił bym o to aby ktoś mi pomógł ułożyć dietę żebym nabrał solidnej masy mój wiek to 15 lat ważę 49 kg i 174 cm. Moje zapotrzebowanie to chyba 2500 kcal ale nie jestem pewien. Z góry dzięki jak ktoś się dobrze zna i będzie mu się chciało to proszę o pomoc.
Dysponuje sztangą prostą i ławeczką. Chciałbym mieć dobrą dietę i zacząć ćwiczyć bo w 70% dieta jest najważniejsza. Pozdr
Dysponuje sztangą prostą i ławeczką. Chciałbym mieć dobrą dietę i zacząć ćwiczyć bo w 70% dieta jest najważniejsza. Pozdr
Krzysztof Piekarz