SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

ocena diety początkującego

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2152

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 301
Witam forumowiczów i bardzo proszę o pomoc w ocenie diety. Czytałem kilka postów na temat odżywiania itp. ale znając mnie to i tak coś będzie nie tak dlatego zwracam się z tym do was. Dieta jest po to aby zredukować tkankę tłuszczową, gdyż mam niefajną oponkę na brzuchu. Mam 19lat i zerowe doświadczenie na siłowni. Poza tym biegam co drugi dzień przez 30min i mam zamiar zacząć ćwiczyć.
Współczynnik BMR 1621.28
Aby utrzymać wagę
Kalorie 2796.71
Węglowodany 55% 1538.19kcal = 384.55gram
Białko 15%% 419.51kcal = 104.88gram
Tluszcz 30% 839.01kcal = 93.22gram

Oto moja dieta


Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 301
Mam pytanie, czemu mam dodać jajko do pierwszego posiłku?
Oraz czy potreningowy posiłek musi zawierać rybę bądź kurczaka? Nie może być to jajecznica z makaronem ?(pytam ponieważ mam ograniczone zasoby finansowe a ryba do tanich nie należy)
...
Napisał(a)
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 8832 Napisanych postów 50919 Wiek 46 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 391016
jaka jest twoja waga , bo widac ze juz wegli masz duzo
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 301
Mam 166cm wzrostu i 63kg. Wiem że wg kalkulatora mam wagę idealną ale tak czy siak mam duży brzuch który chcę spalić.
...
Napisał(a)
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 8832 Napisanych postów 50919 Wiek 46 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 391016
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 301
Aktualnie nie posiadam żadnego, w tygodniu postaram się jakieś zrobić.
...
Napisał(a)
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 8832 Napisanych postów 50919 Wiek 46 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 391016
dieta jak na redukcje to za duzo wegli
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 301
To o ile powinienem zmniejszyć? 290 by stykneło czy jeszcze mniej musi być?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 301
Up, okazało się iż zamiast ważyć 63kg to ważę 67 :/myślę, że jadłospis który teraz przestawię powinien być poprawny, co o tym myślicie ?
Mam także oddzielne pytanie, czy po bieganiu mogę przez ok 30min wykonywać ćwiczenia na szpagat?

...
Napisał(a)
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2090 Napisanych postów 49893 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 492546
1. dodaj bialka
2. nie wiem jak chcesz to odmierzac
4. a gdzie 3 ? daj oliwe z oliwek / olej lniany, marchewka na surowo
5. jajka z ryzem ? z olejem jak wyzej
6. dzem na noc out dodaj tluszcze
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 301
1. troszeczkę dodałem, jak będzie trzeba więcej to dodam jeszcze 50g kuraka
2. kupię sobie wagę i będę odmierzać jakoś
4. 3ci zniknął, zamiast oliwy używam oleju rzepakowego, marchewka jest razem z kapustą
5. te jajka w 4rtym posiłku to jajecznica
6. tak zrobiłem.

A tak poza tym to posiłek nr 3 jest przedtreningowy zaś 4rty jest potreningowy, nie wiem czy 4rty jest dobry, nie powinien posiadać węgli?

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 601 Napisanych postów 36401 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 297126
1.5h przed oraz 0.5h po treningu porządny posiłek ryż/makaron/kasza + kurczak/ryba, olej uniwersalny wywal, do ostatniego posiłku daj oliwę, margarynę wywal, chleb jasny zamień na razowy, do 1 posiłku dodaj jajka, wybieraj pozycję kurczak, pierś, bo tak jak teraz wybrałeś musiałbyś ważyć po ugotowaniu a przecież wszystko ważymy przed obróbką termiczną

Zmieniony przez - OzzyMG w dniu 2013-10-20 14:15:37

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bcaa

Następny temat

Pierwszy raz kreatynka.

electro
Polecane artykuły