SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

jak się zalać

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4585

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 173
Witam, mam dziwne pytanie, otóż czy można pić olej? Chciałbym pić pół szklanki po obiedzie i pół na noc. Chodzi o dodatni bilans kaloryczny... I jeszcze jedno pytanie, czy siemię lniane też pomoże przytyć? Oczekuje normalnych odpowiedzi :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2251 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 32554
normalne odpowiedzi na takie pytanie będzie ciężko
możesz pić olej, ale nie taki zwykły słonecznikowy tylko np. rzepakowy, lniany, oliwę z oliwek i nie po 250 ml na porcje
chcesz podnieść kaloryczność możesz po 25 g do posiłków dodać, ale to już zależy jak się odżywiasz i jakie masz zapotrzebowanie
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 173
no znaczy zapotrzebowanie ok 2500-2700 kcal, a odżywiam się różnie bo mieszkam w bursie i tam diety nie dopilnuje zbytnio... a chciałbym 10 kilo przytyć, mi nie chodzi o czystą masę mięśniową tylko chce być nabity jakby co :)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2251 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 32554
dodawaj powoli kalorii i obserwuj organizm
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1058
chcesz byc nabity heh, to nie bedziesz nabity, tylko ci będą cyce i bebzon zwisać jak będziesz żryć jak świniak
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 173
ważę 80 kilo i nie mam brzucha a klata mięsista, więc 10 kilo nie zrobi ze mnie grubej świni
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 173
Hawk 007: tylko ja nie mam jak za bardzo dodawać kalorii bo mieszkam w bursie a z kasą nie jest kolorowo tym bardziej że jestem na kasie rodziców i nie będą mi dawać żebym se żarł co chce
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2251 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 32554
rozumiem, ale picie oleju to nie jest wyjście
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 173
jakiś inny pomysł ? tak żeby drogo nie było
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2251 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 32554
rozpisz jak się do tej pory odżywiasz? tłuszczami możesz łatwo kaloryczność podnieść, ale celowałbym bardziej w olej rzepakowy, oliwe z oliwek
ryż, makaron to są tanie produkty
gorzej w produktami białkowymi, ale zawsze w dobrej cenie możesz jakieś podroby kupić
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 87
dokładnie - polecam makaron, lubie ale nie moge jesc bo strasznie szybko tyje a to tani produkt no i kura na mase tez jest polecana, a jak mialbym doradzic w kwestii oleju, to polecam moczenie swierzej bulki w posolonej/popieprzonej oliwie, wchodzi.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta LC do oceny.

Następny temat

wątróbka?

electro
Polecane artykuły