SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Kuba_SnK / Czas na wygląd

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7485

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 256 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9374
No proszę, siłownia "Forma" :D Nie było mnie dzisiaj, a najwyraźniej było na co popatrzeć :D

Dopisuję do powiadomek i pozdrawiam! :D
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
jakby te 190kg weszło to moze i by było na co ... a tak to lipa :/ :D
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 256 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9374
Bądźmy szczerzy - jeśli ja kiedykolwiek w jakimkolwiek boju wezmę 175, to już będzie sukces
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
na zawodach nie startowalem ... rozchorowałem sie i L4 przez cały tydzien.
W sobote poszedłem sobie na lekki trening i zrobiłem siady na 170/2 i 190/1 ... strasznie ciezkie bylo :/
do tego podrzuty przed MŚ w ciezarach

filmiki z tych podejsc:

100kg:




110kg:


...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Nowy post bo ważny

od dzisiaj nowa metoda ... po 5 latach postanowiłem, że znowu będe miał trenera - trenuje mnie Wojek Jusiel (może się pozniej wpisze ).
Cele treningowe to wzrost siły, poprawa sylwetki. Treningi są kompletnie inne niż moje stare i dzisiejszy trening dał mi nieźle w kosc. Dobrze, ze wiedziałem czego nie wyrobie i nie było niespodzianki . Pompa przeokrutna.

dzisiejszy trening:


w podciaganaich padłem w 3ciej serii
dipsy 0/0/5/10/15 ok
przyciagania chyba tez w ostatniej serii 8 powt
military press to juz w ogole obnażyło moja słabość - w ostatniej na 50kg poszedł tylko 1
młotki tylko 4 serie i tez w ostatniej 6 powtórzen
jeśli chodzi o wznosy bokiem to już przedramiona mi odmawiały posłuszeństwa i nie mogłem sie trzymac niczego wiec nie dokończyłem w pochyleniu

ogólnie masakra
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 4452 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56551
jak tam treningi ? sile masz przeokrutną naewet jak jestes 'bez formy'

Bracia... czego dokonujemy za życia... odzwierciedla się w wieczności...

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kompleksy sztangowe, trening Armstronga

Następny temat

Trening siłowy z priorytetem na klatke piersiową

electro
Polecane artykuły