Szacuny
1
Napisanych postów
118
Na forum
23 lat
Przeczytanych tematów
5336
Jak myślicie , czy jak kupie 2250g jakiegoś tam izolatu, (starczy mi na 3 miesiące) to czy w trzecim miesiącu od otwarcia to białko będzie gorsze? Jak długo może stać w opakowaniu, ale już otwartym?
Szacuny
44
Napisanych postów
4241
Na forum
23 lat
Przeczytanych tematów
16798
Dziennie bierz na noc 30 gram na noc, więc podziel sobie 2250 przez 30 i wiesz już na ile CI starczy. A co do jakości otwartego białka to się nie mart, byle nie stało w wilgotnym pomieszczeniu bo się zrobią grudki!
Leniwy i d****nie eksperymentujący Słabeusz
Siła mięśni to 20% całej siły! 80% to wytrwałość i odporność psychiczna!!!
Szacuny
14
Napisanych postów
2802
Wiek
51 lat
Na forum
23 lat
Przeczytanych tematów
16632
Ale na 3 miesiące to ci nie starczy
Mi wystarcza na miesiac
---------------------------------------------------------------------------------
Podaruj dzieciakom coś od siebie http://www.pajacyk.pl/ <--------- just do it !!!