SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

mam pytanie odnosnie suplementacji

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1091

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 85 Wiek 39 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11417
Witam mam takie pytanie mam zakupione Assault 1380g
Adam Multiple witaminy dla mężczyzn i
JetFuel Superburn
BCAA G-Force - 600 g i
MusclePharm - Combat
i mam takie pytanie miałem 2 tygodniowy okres rozruchowy i moje pytanie dotyczy czy zastosowanie tych suplementow juz teraz czy poczekać jeszcze z tydzien lub dłużej
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12579 Napisanych postów 162282 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1243116
to wszystko zalezy od ciebie.
musisz sam decyzje podjac.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja dla zaawansowanych kontakt
https://www.instagram.com/tomq.bb/ 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 85 Wiek 39 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11417
bo diete juz stosuje od 2 tygodni i chodzi mi o to zeby redukcja byla dobra
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2251 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 32554
a jaki staż treningowy? najlepiej żebyś ankietę wypełnił
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 3726 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 24421
j/w
ankieta
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 85 Wiek 39 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11417
Wiek 27 lat
Waga 84
Wzrost 176
Staż 5 lat z dluga przerwa
Cel redukcja
a wczesniej bralem suplementy tylko to bylo troche temu i niepamietam jakie

Zmieniony przez - djcamilio1986 w dniu 2013-09-29 15:09:00
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 3726 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 24421
Ja bym jeszcze na sucho pociągnął odrobinę, ale to już kwestia indywidualna.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2251 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 32554
czyli wracasz po przerwie? jak długiej? teraz dopiero 2 tygodnie ćwiczysz?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 85 Wiek 39 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11417
tez tak mysle zeby z 2 tygodnie pocwiczyc wracam po 4 latach
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2251 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 32554
to z całą pewnością poczekaj z suplami, nawet trochę dłużej
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 3726 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 24421
Ja na twoim miejscu pociągnął bym ten miesiąc może nawet i dwa, żeby czuć się pewniej tak to ujmę
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kulturystyka bez supli?

Następny temat

Johimbina Smart powders

electro
Polecane artykuły