SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Sztuki walki Łódź

temat działu:

Informator ŁÓDZKI

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2149

Nowy temat Temat zamknięty
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 19
Siema, mam 15 lat prawie 16 (w lutym). Z chęcią zapisał bym się na jakieś sztuki walki w Łodzi, tremowałem już Krav-mage z 2 lata ale przestałem chodzić na treningi (długo by tłumaczyć dlaczego :D). Poszukuję teraz treningów jakiś sztuk walki w Łodzi okolice Polesia, Śródmieście. Najlepiej aby był to sprawdzony klub z normalnymi cenami. Jestem otwarty na wszystkie propozycje ;).
Pozdrawiam.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 89 Wiek 44 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4417
devill1908
Szalony00 dlaczego nie polecasz muay thai?Rozumiem że sporo osób lubi parter i ok ale żeby nie polecać taja?Przecież jest to nieźle skuteczna sztuka walki , i nawet powiem że jak ktoś ćwiczy na poważnie a nie rekreacyjnie to można śmiało powiedzieć że jest to dla twardych. Prócz boksu masz łokcie kolana i uwierz że jak trafisz na taki łokieć to nieźle się wyjaśnia .... Dlatego uwarzam że lepiej robić i parter i stójke-a jak stójke to tylko taja.Pozdro


Napisalem ze nie polecam jako JEDYNE, w polaczeniu z czym innym jak najbardziej sam cwicze MT w gracie barra
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 272 Napisanych postów 1128 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29931
A co konkretniej chcesz trenować? Stójka? Parter? Jedno i drugie? Bo jeżeli chodzi ci tylko po to żeby trenować, to nie widzę sensu :)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 19
Specjalnie sprecyzowane nie mam nic. Głownie to jedno i drugie ale jestem otwarty na wszystkie propozycje ;).
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
może Berserkersi na gdańskiej? Cena normalna, treningi różne no i mieści się PRAWIE w granicach śródmieścia ;) Brutalsi też ledwo ledwo sie mieszczą.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 482 Wiek 45 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6706
Szkoła sztuk Walki Wojciecha Adamusika na Łanowej 85 - wpiszej w google jeetkunedo łódź i pierwsze od góry ,masz tam co chesz a sam Mistrz .. ma podejście do ludzi !

--== I`m Motherf***er ==--

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 89 Wiek 44 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4417
Zapraszam do nas do Gracie Barra Łódź - Rewolucji 1905 48
tu masz strone: http://graciebarra.wordpress.com/kontakt/
i grafik zajec: http://graciebarra.files.wordpress.com/2013/08/graafiko.png
Wpadnij na poczatek do grupy intro (stojka i parter) po 1 zajeciach zobacz czy ci odpowiada ta grupa czy idziesz juz do dalszych
Masz mase roznych treningow - BJJ, Muay Thai, MMA stojka, MMA parter, boks, zapasy, MMA obalenia.
Atmosfera w klubie jest genialna, swietni trenerzy (np treningi parteru intro z najlepszym zawodnikiem w swojej kategorii wagowej w Polsce - Marcinem "BJ" Lasota), trenuje u nas masa znanych zawodników np znana z KSW Karolina Kowalkiewicz.
W razie jakichkolwiek pytań pisz na fb - https://www.facebook.com/gb.lodz lub wpadaj do klubu i tam Szefowa Ci wszystko powie.
Jest to Rewolucji 1905 nr 48 - skrecasz w brame i zobaczysz logo klubu dalej
zapraszam, najlepszy klub w lodzi (mowie jako trenujacy tam)

Jesli nie wiesz co trenowac akurat masz idealnie, zrobisz sobie przeglad treningow u nas a i tak jestem pewny ze pokochasz parter

Klub jest zaj**isty, masa roznych karnetow w dobrych cenach dostosowane do potrzeb kazdego, nie ma zadnych patologii jak slyszalem w innych klubach, wszyscy sa jak rodzina, czegokolwiek nie wiesz to kazdy ci tam chetnie pomoze
Zmieniony przez - Szalony00 w dniu 2013-10-10 13:14:58

Zmieniony przez - Szalony00 w dniu 2013-10-10 13:16:20

Zmieniony przez - Szalony00 w dniu 2013-10-10 13:18:17
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 272 Napisanych postów 1128 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29931
Gracie Barra kiepska atmosfera, już lepiej DJJ Łódź, lub jak ktoś wyżej pisał Berserkers
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 89 Wiek 44 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4417
MCMVIII
Gracie Barra kiepska atmosfera, już lepiej DJJ Łódź, lub jak ktoś wyżej pisał Berserkers
kolega byl kiedys w GB? Atmosfera jest zaj**sita mowie to jako trenujacy nie jestem zadnym pracownikiem ani przedstawicielem
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1254 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 31308
Szalony00
MCMVIII
Gracie Barra kiepska atmosfera, już lepiej DJJ Łódź, lub jak ktoś wyżej pisał Berserkers
kolega byl kiedys w GB? Atmosfera jest zaj**sita mowie to jako trenujacy nie jestem zadnym pracownikiem ani przedstawicielem

w szkole cyferek rzymskich nie uczyli?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 89 Wiek 44 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4417
no tak zapomnialem ze tym miastem ciagle rzadzi idiotyzm
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1254 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 31308
nie mów tak brzydko o p.Zdanowskiej :)
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Temat zamknięty
Poprzedni temat

Siłownia dla początkującego - Łódź

Następny temat

Siłownia - nieopodal Limanki

Shoty
Polecane artykuły