SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

United Gym Łódź-komentarze

temat działu:

Informator ŁÓDZKI

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5172

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 47 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1564
Od pewnego czasu przymierzałem się do jakiejś SW.Myślałem nad MMA lub BJJ.Dowiedziałem się o klubie United Gym.Nie mam jak się dowiedzieć bo stronka nie działa od wczoraj. Mam pytanie do trenujących tam jaka tam panuje atmosfera?Czy można jeszcze dołączyć do grupy początkującej?Czy są jakieś podziały klubowe(kluby piłkarskie )Czy nie będę miał nieprzyjemności będąc za klubem za którym nie są członkowie klubu?Czy znajdę partnera do treningu?Proszę o wszelki info o tym klubie.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 137 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 19679
Ja trenuje w united gym i atmosfera jest fajna chlopaki z grupy zaawansowanej prezentuja wysoki poziom jest od kogo sie uczyc. Od tego tygodnia przyjezdza "DUDU" czarny pasek z Brazyli, bedzie z nami przez kilka miesiecy, grupy poczxatkujace sa tak samo w Aleksie Wtr, czw i na teofilowie pon, piat. (choc tam grupa jest wymieszane bo z polowa cwiczy juz ok. roku. Jesli juz trenowales spokojnie mozesz chodzic rowniez do zaawansowanej czyli przez caly tydzien. Co do sympati klubowych to ŁKS choc chlopaki zycia prywatnego nie mieszaja do treningow wiec jesli jestes za widzewem i nie bedziesz sie tym afiszowal nikt nie robi problemow. Najlepiej przyjdz i zobasz jak jest, pierwszy trening jest darmo wiec warto sprobowac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20
Witam..
Na sali United Gym jest miejsce dla pasjonatów sztuk walki, a nie dla klubu kibica jednego lub drugiego łódzkiego zespołu. Nie ma tu miejsca na spory na tym gruncie (i nie będzie !). Jeśli się to komuś nie podoba będzie musiał szukać nowego miejsca ćwiczeń. Trenujący w United Gym znają moje podejście do spraw "kibiców" . Absolutnie tego nie pochwalam. Większość ludzi ćwiczących w klubie nie jest zainteresowana klubami piłkarskimi.Klub jest dla wszystkich.
Pozdrawiam.

w razie pytań: [email protected]

p.s. stronka za "chwilę" będzie działać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 70
DOKLADNIE POTWIERDZAM SLOWA!!
United Gym jest dla WSZYSTKICH niezaleznie jakiej druzynie pilkarkiej kibicuja na codzien!Pozdrawiam

United Gym Team Poland

FIGHT TO LIVE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 324
a ja mam pytanko czy są jakies wolne miejsca w grupie poczatkujacej bjj?
...
Napisał(a)
Usunięty przez BodyLine za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 137

.:: Kick or Die ::.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 5229 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 55031
Zrób własny temat, a nie brudzisz w czyimś.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 386
czekamy na strone www
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 5229 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 55031
Treningi ciągle się odbywają - mma, bjj, boks, karate

widze, że sporo nowych chodzi także coś tam grupa początkująca musi trenować
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

United Gym Łódź-pomoc

Następny temat

Gdzie jest sekcja Futsalu?

WHEY premium