SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Trening początkującego do oceny

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 727

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1399
Witam, mam 14 lat, ważę 65 kg przy wzroście 175, i od jakiegoś czasu ćwiczę w domu, bez sprzętu, mam do dyspozycji tylko dwie chanelki po 5 kg. Chciałbym przybrać trochę na masie chociaż efekty już są zauważalne, staram się jeść dużo i zdrowo, omijam fast-foody i słodkości w tygodniu. Staram się także zwiększyć ilość pompek (50) i podciągań szerokim nachwytem (4) więc jeżeli znacie jakieś dobre porady, jak wy ćwiczyliście to prosiłbym o radę.
niżej podam mój plan treningowy.
Nogi
przysiady 15kg-16 powt.
wykroki 15kg-16 powt.
wykroki w bok 15kg-16 powt.
duck walk-20 sek.
żuraw-7 powt.
5/6 serii tego powyżej

Plecy
Podciąganie szer. nachwytem-2,2,1,1,1 x6
pociąganie wąz. podchwytem-2,2,2,1,1 x5/6

Biceps
podciąganie na szer. barków podchwytem-2,2,2,1 x4/5

Brzuch
"plank"-15sek
"side plank"-15 sek
unoszenie nóg w zwisie-5
spięcia-40/30
flaga Bruce'a Lee-5 (poniżej podam link jak to wygląda)
wszystko w 4/5 seriach

Klata
pompki-15,20,16,15
pompki 10 kg-8 x5/6

wyżej podałem ćwiczenia na poszczególne partie mięśni teraz podam dni, w których co i kiedy ćiwczę.
Poniedziałek-nogi, grzbiet, biceps, brzuch
wtorek-regeneracja
środa-klatka, biceps
czwartek-nogi
piątek, sobota-regeneracja
niedziela-brzuch, grzbiet, klata

Proszę o ocenę mojego pierwszego planu na bazie (prawie) własnego ciężaru, coś nie tak to piszcie. Z góry dziękuję


Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2349 Napisanych postów 30806 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 271991
podział zły

dość młody jesteś,więc skupiłbym się na Twoim miejscu na jakimś prostym fbw bez szaleństw.

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Brzuch w domu

Następny temat

Trening w domu

electro
Polecane artykuły