SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening początkującego do oceny

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 636

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1399
Witam, mam 14 lat, ważę 65 kg przy wzroście 175, i od jakiegoś czasu ćwiczę w domu, bez sprzętu, mam do dyspozycji tylko dwie chanelki po 5 kg. Chciałbym przybrać trochę na masie chociaż efekty już są zauważalne, staram się jeść dużo i zdrowo, omijam fast-foody i słodkości w tygodniu. Staram się także zwiększyć ilość pompek (50) i podciągań szerokim nachwytem (4) więc jeżeli znacie jakieś dobre porady, jak wy ćwiczyliście to prosiłbym o radę.
niżej podam mój plan treningowy.
Nogi
przysiady 15kg-16 powt.
wykroki 15kg-16 powt.
wykroki w bok 15kg-16 powt.
duck walk-20 sek.
żuraw-7 powt.
5/6 serii tego powyżej

Plecy
Podciąganie szer. nachwytem-2,2,1,1,1 x6
pociąganie wąz. podchwytem-2,2,2,1,1 x5/6

Biceps
podciąganie na szer. barków podchwytem-2,2,2,1 x4/5

Brzuch
"plank"-15sek
"side plank"-15 sek
unoszenie nóg w zwisie-5
spięcia-40/30
flaga Bruce'a Lee-5 (poniżej podam link jak to wygląda)
wszystko w 4/5 seriach

Klata
pompki-15,20,16,15
pompki 10 kg-8 x5/6

wyżej podałem ćwiczenia na poszczególne partie mięśni teraz podam dni, w których co i kiedy ćiwczę.
Poniedziałek-nogi, grzbiet, biceps, brzuch
wtorek-regeneracja
środa-klatka, biceps
czwartek-nogi
piątek, sobota-regeneracja
niedziela-brzuch, grzbiet, klata

Proszę o ocenę mojego pierwszego planu na bazie (prawie) własnego ciężaru, coś nie tak to piszcie. Z góry dziękuję


Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2362 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
podział zły

dość młody jesteś,więc skupiłbym się na Twoim miejscu na jakimś prostym fbw bez szaleństw.

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Brzuch w domu

Następny temat

Trening w domu

WHEY premium