@up nogi to sie od chodzenia wyrabiaja 

Ilość wyświetleń tematu: 25889
"Bo ćwiczenie cielesne nie na wiele się przyda; pobożność zaś przydatna jest do wszystkiego, mając obietnicę życia obecnego i tego, które ma nadejść" 1 Tm 4, 8
"Bo ćwiczenie cielesne nie na wiele się przyda; pobożność zaś przydatna jest do wszystkiego, mając obietnicę życia obecnego i tego, które ma nadejść" 1 Tm 4, 8
bialyjezWidzę, widzę. Crispek chcial jechać skazanego więc podałem mu serie za Wadem, chociaż on przysiady każe robić nawet w 2 seriach. A łydki 4 serie (tom II, strona 177).
Crispek chce ćwiczyć według Skazanego to staram się układać mu ten plan najsensowniej jak się da. To nie jest kwestia czy sa lepsze treningi od Wade'a tylko jak mu to do kupy pozbierać w zgodzie z książką.
"Bo ćwiczenie cielesne nie na wiele się przyda; pobożność zaś przydatna jest do wszystkiego, mając obietnicę życia obecnego i tego, które ma nadejść" 1 Tm 4, 8
Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.
bialyjezA myślałeś nad treningiem codziennym opartym o "weterana" ?
Venc1LqWszystkie 6 ćwiczeń w 3-4 seriach ze skazanego, co 2 dni, 3x w tygodniu. I wtedy mogę zdecydowanie uznać ten plan za sensowny.
Na początku robimy te
-Pompki
-podciąganie
-zwykłe przysiady
-mostki
-wznosy nóg
-stanie na rękach
I gdy zaczyna się robić za lekko, zmieniamy ćwiczenia na coraz trudniejsze warianty, jak pistolety, pompki na jednej ręce itp.
Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.
Nasz sklep
Mega promocja
Podobne tematy
Artykuły