SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

NOWOŚĆ: MASTER BAR - DAWKA ENERGII DLA TWOJEGO ORGANIZMU!

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9953

Nowy temat Temat zamknięty
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 581 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16852
Też się skuszę na kartonik :)
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 460 Napisanych postów 9062 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 91519
Co myślicie o tym batonie jako źródło węgli po treningu z białkiem?
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 154 Napisanych postów 18766 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 78763
dobry jako dodatek ale sądzę, że nie nada sie jako "zastepnik posiłku", choć też zależy ile węgli potrzebujesz Ale jak wskazuje treść na każdym suplemencie diety - produkt nie może być substytutem zróżnicowanej diety
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 460 Napisanych postów 9062 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 91519
Tak po prostu zjeść 2 batony + shake po treningu jako uzupełnienie węgli od razu a posiłek dopiero później
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 154 Napisanych postów 18766 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 78763
sprawdzi się to - 2 batony dadzą Ci źródło prostych+złożonych węgli, a do tego 6g kreatyny,a shake uzupełni "posiłek" o pełnowartościowe białko
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 460 Napisanych postów 9062 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 91519
Na stronie dalej kokos ma 66g ww na 100g a żurawina 33g ww na 100g. Taka jest różnica czy jest błąd?
...
Napisał(a)
ActivLab ActivLab
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 4344 Wiek 7 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25441
...taka jest różnica

Szukaj naszych produktów w:
Najlepszych sklepach z odżywkami dla sportowców!!! ||| Tesco, Real, Carrefour, Auchan, Kaufland ||| sklepach sportowych Intersport, Go Sport, Martes Sport ||| Drogeriach Rossmann

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 173 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7087
Kokos powiem wam smaczny :) Żurawiny nie jadłem... ale fajna batonik ! polecam
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 153 Napisanych postów 2977 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 68706
dzisiaj zakupiłem kartonik , zurawina wymiata później sprobuje kokosa w sam raz po robocie przed silka jak niema innej opcji do tego dorzuciłem zgrzewke bcaa w puszce w trakcie treningu będzie w sam raz ;)

"No explanation needed.. 2018 will be nothing but HUGE .."

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Temat zamknięty
Poprzedni temat

Kreatyna i ?

Następny temat

Wazne pytanie na temat Muscle UP Protein

electro
Polecane artykuły