Witam,
prosiłbym o ocenę diety na masę
ułożyłem dietę sam z wykorzystaniem własnej wiedzy na temat odżywiania i różnych źródeł w internecie
INFO:
mężczyzna, 22l, waga 83kg, wzrost 183cm, typ budowy: ektomorfik
dietę układałem w dzienniku posiłków vitalmax
wraz z dietą planuję zacząć intensywne treningi - 90min x 4dni w tygodniu
dziennik wyliczył mi zapotrzebowanie:
- 3889 kcal
- 139g białka
- 164g tłuszczy
- 464g węglowodanów
w załączeniu screen diety
DIETA SCREEN
prosiłbym o ocenę diety na masę
ułożyłem dietę sam z wykorzystaniem własnej wiedzy na temat odżywiania i różnych źródeł w internecie
INFO:
mężczyzna, 22l, waga 83kg, wzrost 183cm, typ budowy: ektomorfik
dietę układałem w dzienniku posiłków vitalmax
wraz z dietą planuję zacząć intensywne treningi - 90min x 4dni w tygodniu
dziennik wyliczył mi zapotrzebowanie:
- 3889 kcal
- 139g białka
- 164g tłuszczy
- 464g węglowodanów
w załączeniu screen diety
DIETA SCREEN
Krzysztof Piekarz
i daje rade nie ma co przepłacać po setki złotych :) kulturystą nie jesteś więc nie ma co się porywać na białka wolno wolnowchłanialne itp. szkoda kasy za 100 zł masz 2,2 kg WPC :) sorki że tak późno odpisuje po miesiącu ale znikomy dostep do neta miałem :P i suplementacje witaminkami się możesz wspomóc bo jesień mamy xD i nie trudno o złapanie infekcji :) a to osłabia organizm no i spadki ://