SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

OCENA DIETY NA MASĘ / 83kg / 183cm

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2586

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam,
prosiłbym o ocenę diety na masę
ułożyłem dietę sam z wykorzystaniem własnej wiedzy na temat odżywiania i różnych źródeł w internecie

INFO:
mężczyzna, 22l, waga 83kg, wzrost 183cm, typ budowy: ektomorfik

dietę układałem w dzienniku posiłków vitalmax

wraz z dietą planuję zacząć intensywne treningi - 90min x 4dni w tygodniu
dziennik wyliczył mi zapotrzebowanie:
- 3889 kcal
- 139g białka
- 164g tłuszczy
- 464g węglowodanów

w załączeniu screen diety
DIETA SCREEN
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 289
WPC zwykłe z sfd ja szamię i jest cacy WPC Econo v2 i daje rade nie ma co przepłacać po setki złotych :) kulturystą nie jesteś więc nie ma co się porywać na białka wolno wolnowchłanialne itp. szkoda kasy za 100 zł masz 2,2 kg WPC :) sorki że tak późno odpisuje po miesiącu ale znikomy dostep do neta miałem :P i suplementacje witaminkami się możesz wspomóc bo jesień mamy xD i nie trudno o złapanie infekcji :) a to osłabia organizm no i spadki ://
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Dietę wrzucamy w postaci zrzutu z potreningu.pl:
https://www.sfd.pl/ZRZUT_DIETY_Z_POTRENINGU__INFO_JAK_TO_ZROBIĆ.-t922822.html 
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
ok, zrobiłem
wygląda to mniej więcej tak:

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 8676 Wiek 46 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 130658
wedliny, orzechy ziemne i carbo wywal z diety. jedz rozne miesa, włacz ryby, w sniadaniu daj chocby jaja, bo brak tam bialka. wszedzie warzywa

Stop wishing start doing

...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
kocio2009
wedliny, orzechy ziemne i carbo wywal z diety.

dlaczego?

kocio2009
jedz rozne miesa, włacz ryby, w sniadaniu daj chocby jaja, bo brak tam bialka.

myślałem o tym, jakiś tuńczyk rano czy coś.. ale wyjdzie mi za duzo białka.. nic się nie stanie jak bedzie nadmiar?

kocio2009
wszedzie warzywa

warzywa oczywiście, nie wpisywałem ich bo wiadomo że nie wliczają się
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 8676 Wiek 46 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 130658
madgtown
kocio2009
wedliny, orzechy ziemne i carbo wywal z diety.

dlaczego?

WEDLINY SĄ KIEPSKIE, DUZO ZAPYCHACZY, SODU, ETC.. NIE DO KONCA NAWET WIADOMO Z CZEGO ZROBIONE. ORZECHY ZIEMNE TO FATALNE TLUSZCZE, ZLE PROPORCJE O3:O6, LEKTYNY. CARBO TO CZYSTY CUKIER- NAJGORSZY MOZLIWY SUPLEMENT. ZJEDZ CHOCBY OWOCE W TO MIEJSCE.

kocio2009
jedz rozne miesa, włacz ryby, w sniadaniu daj chocby jaja, bo brak tam bialka.

myślałem o tym, jakiś tuńczyk rano czy coś.. ale wyjdzie mi za duzo białka.. nic się nie stanie jak bedzie nadmiar?

MUSISZ TAK ZBILANSOWAC RESZTE, ABY NIE BYLO NADMIARU. TUNCZYK Z PUSZKI UJDZIE CZASEM JAKO UROZMAICENIE. STAWIAJ NA RYBY SWIEZE/MROZONE

kocio2009
wszedzie warzywa

warzywa oczywiście, nie wpisywałem ich bo wiadomo że nie wliczają się

Stop wishing start doing

...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
kocio2009
WEDLINY SĄ KIEPSKIE, DUZO ZAPYCHACZY, SODU, ETC.. NIE DO KONCA NAWET WIADOMO Z CZEGO ZROBIONE. ORZECHY ZIEMNE TO FATALNE TLUSZCZE, ZLE PROPORCJE O3:O6, LEKTYNY. CARBO TO CZYSTY CUKIER- NAJGORSZY MOZLIWY SUPLEMENT. ZJEDZ CHOCBY OWOCE W TO MIEJSCE.

w takim razie polędwica wieprzowa wędzona.. świeża bo prosto z rzeźni, może być?
no mogę wyeliminować carbo, ale nie wiem czym wtedy zapełnić zapotrzebowanie na węgle, szczególnie przed treningiem jako motor i po - do regeneracji ;>
bo ten carbonox wpisałem do kolacji, ale w domyśle bym stosował przed i po treningu

Zmieniony przez - madgtown w dniu 2013-09-12 17:46:50
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 8676 Wiek 46 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 130658
przed i po treningu to zjedz normalny posilek: ww+bialko_tł (moze byc pewna ilosc). wedzone produkty jak miesa/ryby tez jako urozmaicenie.

Stop wishing start doing

...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
ok, a co z orzeszkami ziemnymi.. co mogę zastosowac jako zamiennik, aby uzupełnić tłuszcze?
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 8676 Wiek 46 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 130658
kazde inne orzechy, oliwe, lniany, tran, maslo, olej kokosowy, tluszcz mies i ryb. mozliwosci od groma

Stop wishing start doing

...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
w takim razie na koniec prosiłbym jeszcze o pomoc w dobraniu odpowiednich źródeł węglowodanów.. takich które się szybko wchłaniają (przed i po treningu)
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prośba o korekte diety na mase

Następny temat

Dieta Masa/Rzeźba Pomocy!

electro
Polecane artykuły