Witam, planuję zakupić odżywki, nie będą to koszmarne liczby, nie liczę na efekt dzięki samemu jedzeniu. Potrzebuję czegoś na masę, regenerację mięśni, nie chcę nic takiego jak kreatyna i tym podobne. Jestem młody jak widać, 16 lat, potrzebuję cyklu na masę iż jestem no chudziutki, dietę prowadę, treningi również.
Proszę polećcie coś bez kosztów na zdrowiu oraz efektywnego dość :)
Kombinacja Białka + BCAA dobry pomysł ? :)
Proszę polećcie coś bez kosztów na zdrowiu oraz efektywnego dość :)
Kombinacja Białka + BCAA dobry pomysł ? :)
Krzysztof Piekarz