Witam jestem na redukcji i bior clenburexin
dzisiaj wziolem 3 tabletki o 8 rano i poszedlem na trening + bieg okolo 60min , nastepnie zadzwonil kolega ze robi pozegnanie bo w niedziele wylatuje do usa, i zaprasza na whisky.
Tu moje pytanie, jezeli wziolem 3 tabsy clena o 8 rano a o 20 wypije pare drinkow z whisky czy moze mi sie cos stac?
Mam 29 lat, waze okolo 100kg, od 4 tygodni trzymam diete i cwicze biorac clena. Od poniedzialku tne dalej na detonate, czy moge sie napic o 20-21 alkoholu? Jest to jednorazowy wyskok, jednak clen ma sporo kofy i ciekawy jestem czy bedzie sie trzymac do 20 jej efekt oraz innych srodkow...
dzisiaj wziolem 3 tabletki o 8 rano i poszedlem na trening + bieg okolo 60min , nastepnie zadzwonil kolega ze robi pozegnanie bo w niedziele wylatuje do usa, i zaprasza na whisky.
Tu moje pytanie, jezeli wziolem 3 tabsy clena o 8 rano a o 20 wypije pare drinkow z whisky czy moze mi sie cos stac?
Mam 29 lat, waze okolo 100kg, od 4 tygodni trzymam diete i cwicze biorac clena. Od poniedzialku tne dalej na detonate, czy moge sie napic o 20-21 alkoholu? Jest to jednorazowy wyskok, jednak clen ma sporo kofy i ciekawy jestem czy bedzie sie trzymac do 20 jej efekt oraz innych srodkow...
Krzysztof Piekarz
