witam.
Mam 15 lat, waze 62 kg i moj rekord na klate to 90 kg...
cwiczę juz 8 miesiac na silowni i postanowilem kupic te oto rekawice http://allegro.pl/harbinger-big-grip-ii-wristwrap-rozm-l-i3516303104.html
i chcialbym sie was zapytac czy nie wywalilem pieniedzy w bloto kupujac je.
z gory dzieki...
Mam 15 lat, waze 62 kg i moj rekord na klate to 90 kg...
cwiczę juz 8 miesiac na silowni i postanowilem kupic te oto rekawice http://allegro.pl/harbinger-big-grip-ii-wristwrap-rozm-l-i3516303104.html
i chcialbym sie was zapytac czy nie wywalilem pieniedzy w bloto kupujac je.
z gory dzieki...
Krzysztof Piekarz