SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Big problem

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1303

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2572
Zacznę od tego ze zawsze gdzieś miałem problem z klatka i gdzieś olewalem to skupiając się na innych partiach teraz jestem w czasie przerwy (rozpiepszone kolano) i stwierdziłem ze dość coś w końcu trzeba z ta klata zrobić dodam że mam wadę postawy łopatki mi odstają a barki do przodu są wysunięte poniżej zdj marnej klatki jakieś propozycje chętnie wyslucham








Zmieniony przez - HellBull w dniu 2017-01-30 21:03:04
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6455 Napisanych postów 62218 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 776851
Warto by było jak byś opisał co nieco więcej. Przede wszystkim jak wygląda aktualnie trening.
Jak trenowałeś do tej pory i jakie były efekty.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2572
Długa przerwę miałem przez używki i życie w NL tak ze planu nie miałem konkretnego wyglądało to tak

Klata : wyciskanie płasko 3-4s
Hantle skos 3-4s
Rozpiedki płasko 3s
Brama gora 3s

Z reszta partii dobrze mi idzie tylko ta klata
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6455 Napisanych postów 62218 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 776851
Jeśli jest wada postawy w tym przypadku łopatki musisz się bardzo skupić na dobrej technice w ćwiczenia klatkowych dobra pozycja techniczna ściągnięte łopatki.
A próbowałeś zmienić ćwiczenia np klatka nie zawsze lubi wl

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4061 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347349
Zacznij od redukcji tkanki tłuszczowej, bo narazie masz kupe tłuszczu przez co ciężko ocenić czy klatka odstaje od reszty.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2572
Co do zmiany ćwiczeń próbuje nie jadę tym samymi zobaczymy za jakiś czas mam zamiar teraz bardziej się skoncentrować

Na redukcję mam sposób kick boxing ale teraz przerwa po operacji kolana jestem i zastanawiam się jak to zastąpić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4061 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347349
A co lekarz zalecał po operacji ? Może jakiś rowerek po treningu ?

Generalnie najważniejszy jest odpowiedni bilans kcal. Wejdź na lekki deficyt i tłuszcz będzie schodizł.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2572
Jak na razie to przez 6 tyg mogę zapomnieć o rowerku i wszystkim innym jak na ten czas jedynie rehabilitacja wchodzi w grę a nad redukcja myślę coś w końcu wymyślić trzeba
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Push pull FBW po przeróbce

Następny temat

Powrót do cwiczen

WHEY premium