Witam. Chciałbym zredukować tłuszcz, z kalkulatora po treningu wynika że mam go 14%, oponka na brzuchu mi przeszkadza... No i poczytałem sobie tu na forum i ułożyłem dietę, jestem początkującym także nw czy ona jest dobra czy zła. Po tej redukcji planuje przybranie na masie mięśniowej i zwiększeniu siły no ale to sprawa 2 rzędna. Dzięki za pomoc i wyrozumiałość ;)Dodam że biegam co 2 dzień od 2 tygodni po około 17-20km.


Krzysztof Piekarz