SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Chillwack79 kondycja siła dynamika sylwetka

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4814

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Chillwack79
Od jutra będę podbijać żeby trafić w zamierzone kcal. 2500 i 2200 powinno być dobrze czy może się okazać za mało ?


Towarzyszu, 2200-2500kcal to jedzą moje kruszyny z Ladies; nie na masie, na starcie wycinki
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 59 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 893
To moze ja się wtrące przy okazji - bo tez jade na zbyt malej podazy kcal
Czy jest sposób na bezbolesne podbicie kcal (bo jestem "lekko" zwolniony po kiedystam dietach bez jakiekolwiek wiedzy), tak aby redukcja na tym za bardzo nie ucierpiała?
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Bilans tłuszczy fatalny. Dobór produktów fatalny. Średnie źródła białka, brak jaj. Jesz jak przeciętny amerykański grubas.
Wiem, że to if, ale na wiśniowych jogurtach i i kulkach z cukrem szybciej zęby Ci wypadną niż dobrą redukcję zrobisz.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1372
Morales jakbyś widział rozkład makro w DT i DNT ? Postaram się zastosować...
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1372
Pospałem dziś dość długo bo do 9, strzelilem kawkę z ekspresu i na trening. Pierwszy trening nóg na czczo ! W życiu... Całość zajeła mi ok 50min skupiłem się na technice. Jutro i pojutrze spodziewam się zakwasów

Trening
Przysiad tylni x5
Wyciskanie na sównicy x4
MCNPN x3
Prostowanie nóg na maszynie x3

Aero 20min na orbitreku

Dieta

Zjadłem tyle ile dałem rade tylko 2300 więcej się nie zmieściło. Okno jedzenia tylko 2h mnie to pasuje, jeśli waga będzie spadać za szybko lub za wolno będę wprowadzać zmiany.

Jutro cały dzień poza domem będę się starać trzymać dietę w miare dobrze.


...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Połowa Twoich źródeł białka to proszek. Nie może tak być. Wpi jadaj tylko po treningu. Nic więcej. Jadaj świeże mięsa, ryby, owoce morza, jaja, ale 4-5, a nie jedno. Orzechy, oleje i suplementuj tran. Do każdego posiłku góra warzyw. Wywal twarogi. Jak robisz omlet czy naleśniki, to dawaj świeże owoce, a nie dżem. Jogurty owocowe out.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
I jeszcze jedno. Jakość jedzenia jest ważniejsza niż ilość.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1372
Dziś cały dzień poza domem miało być aero na czczo ale wyszło tak że zrobiłem je po ostatnim posiłku.Zastosowałem się do rad i dziś kcal już wyżej, twaróg miałem to dojadłem. Przecież nie wyrzuce co do białka w prochu postaram się systematycznie zamieniać na inne produkty mięso/ryba.

Dieta

Trening

Bieganie w terenie 25min - straszne zakwasy na nogach, więcej nie dałem rady.Jutro hi carb i trening pull.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1372
Dieta

Trening
Podciąganie x5
Ściąganie drążka x4
Wiosłowanie sztangielka x4
Podciąganie sztangi do brody x4
Unoszenie bok x3
Biceps sztangą stojąc x4
Modlitewnik jednorącz x2

Aero 20min


Na ost posiłek wpadł sushi i troche przekroczyłem węgle ale kcal zachowane.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1372
Dziś cały dzień poza domem, wziąłem ze sobą tylko 2 posiłki. Kcal wyszło oczywiście za mało ale po wczorajszym przekroczeniu węgli o 100g dziś postanowiłem troche uciąć. W ramach treningu był trekking w terenie górskim 1h30min więc stwierdziłem że nie ma już co robić dodatkowego aero w formie biegu.

Dieta






Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta,trening:) od podstaw:)

Następny temat

Trening 2x dziennie

Shoty
Polecane artykuły