SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

prosze o rozpiske :)

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1102

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 14470
czesc mam nastepujace suple !! prosze o rozpiske ich z gory dziekuje :) !!
CREATINE FC CAPS 200 MESH TREC!! L- GLUTAMINE 4000 OLIMP !! I DEXTROSE !! z gory mowie ze nie chce fazy nasycenia jaka jest stosowana przy kreatynie !! dzieki :) !!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 2713 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 23810
czesc mam nastepujace suple !! prosze o rozpiske ich z gory dziekuje :) !!

CREATINE FC CAPS 200 MESH TREC!! L- GLUTAMINE 4000 OLIMP !! I DEXTROSE !! z gory mowie ze nie chce fazy nasycenia jaka jest stosowana przy kreatynie !! dzieki :) !!



------------------------------------------------------------------------
a dlaczego bez fazy nasycenia? jesli to twoj pierwszy cykl to wsumie radzi sie zeby wziasc na pierwszy z nasyceniem no ale jesli nie to 5 gram kreatyny rano na czczo i 5 gram kreatyny od razu po treningu oczywiscie dawaj to kazdej porcji kreatyny min 50 gram dekstrozy jesli masz problem z tluszcze ok 35-40 gram

jesli chodzi o glutamine to bierz ja na noc 10 gram lub przed treningiem 5 gram i po 5 gram rozne sa kombinacje podalem przykladowe

"Dużo poświęcisz aby osiągnąć swój cel, zdrowie nie powinno być jednak częścią poświeceń"

SFD Team, na forum od 2002-10-05

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 4241 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 16798
Glutaminę rano 5 gram , po treningu 5-10 gram, na noc białko a nie glutamine.

Co do kreatyny to 5 graM rano i 5 po trenigu (+50 grma glukozy zamiast dextrozy)

Leniwy Słabeusz

Siła mięśni to 20% całej siły! 80% to wytrwałość i odporność psychiczna!!!

Leniwy i d****nie eksperymentujący Słabeusz

Doradca w dziale Suplementacja

...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 2713 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 23810
slabeusz glukoza a dekstroza to to samo
nie pisze ze ma bialko wiec glutamine moze brac rowniez na noc

"Dużo poświęcisz aby osiągnąć swój cel, zdrowie nie powinno być jednak częścią poświeceń"

SFD Team, na forum od 2002-10-05

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 4241 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 16798
Przecież wiem że dextroza to to samo co glukoza!


Leniwy Słabeusz

Siła mięśni to 20% całej siły! 80% to wytrwałość i odporność psychiczna!!!

Leniwy i d****nie eksperymentujący Słabeusz

Doradca w dziale Suplementacja

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 4241 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 16798
a czy ja napisałem ze ma brać glutę na noc???

Leniwy Słabeusz

Siła mięśni to 20% całej siły! 80% to wytrwałość i odporność psychiczna!!!

Leniwy i d****nie eksperymentujący Słabeusz

Doradca w dziale Suplementacja

...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 2713 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 23810
quote

Co do kreatyny to 5 graM rano i 5 po trenigu (+50 grma glukozy zamiast dextrozy)

no lozz chodzilo mi dokladniej o to.. no niewazne:)

"Dużo poświęcisz aby osiągnąć swój cel, zdrowie nie powinno być jednak częścią poświeceń"

SFD Team, na forum od 2002-10-05

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 4241 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 16798
Spoko!


Leniwy Słabeusz

Siła mięśni to 20% całej siły! 80% to wytrwałość i odporność psychiczna!!!

Leniwy i d****nie eksperymentujący Słabeusz

Doradca w dziale Suplementacja

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Początkujący a kreatyna

Następny temat

Ceny suplementów w USA

electro
Polecane artykuły