SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Odzywki a syfy !?!?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1573

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 708 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4425
Od jakiegos czasu biore odzywki gainerek + bialko z treca no i od kilku dni zauwazylem ze mam na twarzy takie male syfy a nigdy wczesniej nie mialem problemu z pryszczami i teraz sie zastanawiam czy to przez te odzywki ???
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 78 Napisanych postów 25516 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 110567
Pzzyczyna- zbyt duża(jednorazowa) ilosc spozywanego białka-niektorzy tak niestety maja:/

Melanżowcy z sfd cz.1 https://www.sfd.pl/html/94536 
Wypad na disco https://www.sfd.pl/html/95206 
Wesele Zdzisia i Verony https://www.sfd.pl/html/98352 
Zjazd SFD https://www.sfd.pl/html/101352 
Wesele LukRecji i Quarta https://www.sfd.pl/html/104496 
WAKACJE https://www.sfd.pl/html/110846 
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2483 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 25915
mnie wysypalo kiedys po aminokwasach Ultimate N. ;{{{{{

wiem ze to bylo od amin bo nic nie bralem wtedy oprocz nich ....








....POZDRAWIAM....Q z kRk

....POZDRAWIAM....Q z kRk

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1759 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 18156
Chłopaki! Może to trądzik młodzieńczy

Wszyscy mają dziarskie minki, bo wcinają proteinki. Doradca w dziale "Suplementacja". GG: 438179
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 708 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4425
hmm zbyt duza powiadasz ?? Przeciez mam ustalone zapotrzebowanie i nawet nie jem tyle co tam wychodzi a tego bialka to biore 3 x dziennie po 20-25 gram
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 78 Napisanych postów 25516 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 110567
NIe chodzi o to że za duża do budowania masy,a za duża "dla syfow"-czyli powoduje ich wyskakiwanie
decyzja należy do Ciebie-na czym Ci bardziej zależy?

Melanżowcy z sfd cz.1 https://www.sfd.pl/html/94536 
Wypad na disco https://www.sfd.pl/html/95206 
Wesele Zdzisia i Verony https://www.sfd.pl/html/98352 
Zjazd SFD https://www.sfd.pl/html/101352 
Wesele LukRecji i Quarta https://www.sfd.pl/html/104496 
WAKACJE https://www.sfd.pl/html/110846 
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Suplementy firmy SAN (Tight! i T3)

Następny temat

laczenie

electro
Polecane artykuły