SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

kreatyna a endomorficy

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1239

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 19 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 9070
czesc
jestem endomorfikiem i chce zaczas suplementacje kreatyna ale jest jeden problem: glukoza, jezeli bede ja jadl to przypuszczam ze sie otluszcze a tego bym nie chcial wiec co mam zrobic??

Najlepij się rosnie na ludzkim mięsie!!!

Najlepij się rosnie na ludzkim mięsie!!!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 22600 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 112308
zamiast glookozy mozesz brac ala i tauryne
albo nie brac nic - kreatyna roowniez sie wchlonie tyle, ze nieco wolniej

artystyczny leniwy' grasik
księżniczka-mafia.suple.hardcor.pl
~kopernik sooplementacji~

Bądź silnym i niezłomnym, aby umocnić słabość tych, którzy się chwieją.

28:06:42:12
That is when the world will end.

...
Napisał(a)
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 249 Napisanych postów 41358 Wiek 54 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 126219
jesli kalorie beda w porzadku i bedziesz mial ulozona madra diete to dodatek niewielkiej ilosci glukozy nie zaszkodzi
glukoza sama w sobie nie otluszcza

Your body does not like your idea being lean and big-unfortunately

Alternatywna Droga-2003
konsultant-mafii.suple.hardcor.pl
************************************************
mniej bledow, koniec z marnowaniem $-prywatna pomoc-prosze o maila
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 310 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 2739
czy do kreatynki (creapure olimp) zamiast glukozy moge brac (mieszac) z napojem winogronowym "helleny" - taki niegazowany po 2.20 :P

____________________
get loos
loosaq 2nite

____________________
get loos
loosaq 2nite

...
Napisał(a)
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 249 Napisanych postów 41358 Wiek 54 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 126219
mozesz ale glukoza jest lepsza wiesz ile czego masz

Your body does not like your idea being lean and big-unfortunately

Alternatywna Droga-2003
konsultant-mafii.suple.hardcor.pl
************************************************
mniej bledow, koniec z marnowaniem $-prywatna pomoc-prosze o maila
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 310 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 2739
tak, ale ja jem jeszcez carbo i bialeczko do cyklu wiec cukru mam pod dostatkiem, dlatego zdecydowalem sie na napoj winogronowy zamiast glukozy.
skoro taki moze byc to oki :) dzieki

____________________
get loos
loosaq 2nite

____________________
get loos
loosaq 2nite

...
Napisał(a)
VLAD.IV ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10634 Wiek 51 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 36062
ale co to za różnica, czy ten cukier gronowy będzie z soku, czy z torebki?

członek-mafia.suple.hardcor.pl

członek-mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 19 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 9070
dzieki!
nie spodziewalem sie tak szybkiej odpowiedzi
czyli zmniej szam ilosc ww w diecie i dodaje glukoze
pozdro

Najlepij się rosnie na ludzkim mięsie!!!

Najlepij się rosnie na ludzkim mięsie!!!

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odnosnie aminków.....

Następny temat

Suplementy firmy SAN (Tight! i T3)

electro
Polecane artykuły