Cześć wszystkim. W końcu zabrałam się za napisanie na forum. Zaglądam tu od około roku, miałam już moment kiedy wspaniale się odżywiałam, od stycznia do kwietnia chodziłam na siłownie, codziennie katowałam się treningami, ale później niestety zaczęły się dalekie delegacje i druga praca co doprowadziło do zakończenia ‘ kariery’ na siłowni… Teraz mam znowu więcej czasu i postanowiłam wziąć się za siebie czyli wracam na siłownie. Zanim jednak wybiorę się do tego nowego dla mnie miejsca( niestety przeprowadziłam się ostatnio na osiedle gdzie jest tylko jedna typowo męska siłownia) prosiłabym o kilka porad/sugestii.
Wiek : 21
Waga : 56 ( nie wiem czy mam wierzyć tej wadze :/ )
Wzrost : 165
Obwód w biuście(1) : 81
Obwód pod biustem : 72
Obwód talii w najwęższym miejscu (2): 67
Obwód na wysokości pępka : 79
Obwód bioder (3): 90
Obwód uda w najszerszym miejscu: 56
Obwód łydki : 34
W którym miejscu najszybciej tyjesz : biodra, pupa, uda
W którym miejscu najszybciej chudniesz : biust
Uprawiany sport lub inne formy aktywności: (jak często) aktualnie nic
Co lubisz jeść na śniadanie: płatki owsiane z jogurtem i owocami / jajka / twaróg
Co lubisz jeść na obiad : kurczak/wołowina/łosoś z ryżem/kaszą + warzywa
Co jako przekąskę : jogurt naturalny, rodzynki, wafle ryżowe, owoce
Co jako deser : omlety owsiane z jogurtem naturalnym i dżemem
Ograniczenia żywieniowe : brak
Stan zdrowia: dobry
czy regularnie miesiączkujesz tak:
czy bierzesz tabletki hormonalne: nie
czy przyjmujesz leki z przepisu lekarza: nie
czy rodziłaś: nie
Preferowane formy aktywności fizycznej: siłownia, nie lubię zajęć grupowych, nie biegam, bo mam astme
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : mam nieotwarte pudełka takich specyfików :) 1.FAT ELIMINATOR 2. CLA GREEN TEA 3. VITALITY COMPLEX 4. L-KARNITYNA wszystko w kapsułkach
Stosowane wcześniej diety : nie stosowałam diet
Dołączam zdjęcia sylwetki i dietę do której jeszcze nie zdążyłam się zabrać.
Chciałabym abyście pomogli mi napisać trening, podpowiedzieli jakie ćwiczenia mogłabym wykonywać aby wyrzeźbić sylwetkę. Jeśli uważacie, że dieta jest źle rozpisana to proszę o poprawki. Dziękuję za wszystkie odpowiedzi, pozdrawiam :)

Wiek : 21
Waga : 56 ( nie wiem czy mam wierzyć tej wadze :/ )
Wzrost : 165
Obwód w biuście(1) : 81
Obwód pod biustem : 72
Obwód talii w najwęższym miejscu (2): 67
Obwód na wysokości pępka : 79
Obwód bioder (3): 90
Obwód uda w najszerszym miejscu: 56
Obwód łydki : 34
W którym miejscu najszybciej tyjesz : biodra, pupa, uda
W którym miejscu najszybciej chudniesz : biust
Uprawiany sport lub inne formy aktywności: (jak często) aktualnie nic
Co lubisz jeść na śniadanie: płatki owsiane z jogurtem i owocami / jajka / twaróg
Co lubisz jeść na obiad : kurczak/wołowina/łosoś z ryżem/kaszą + warzywa
Co jako przekąskę : jogurt naturalny, rodzynki, wafle ryżowe, owoce
Co jako deser : omlety owsiane z jogurtem naturalnym i dżemem
Ograniczenia żywieniowe : brak
Stan zdrowia: dobry
czy regularnie miesiączkujesz tak:
czy bierzesz tabletki hormonalne: nie
czy przyjmujesz leki z przepisu lekarza: nie
czy rodziłaś: nie
Preferowane formy aktywności fizycznej: siłownia, nie lubię zajęć grupowych, nie biegam, bo mam astme
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : mam nieotwarte pudełka takich specyfików :) 1.FAT ELIMINATOR 2. CLA GREEN TEA 3. VITALITY COMPLEX 4. L-KARNITYNA wszystko w kapsułkach
Stosowane wcześniej diety : nie stosowałam diet
Dołączam zdjęcia sylwetki i dietę do której jeszcze nie zdążyłam się zabrać.
Chciałabym abyście pomogli mi napisać trening, podpowiedzieli jakie ćwiczenia mogłabym wykonywać aby wyrzeźbić sylwetkę. Jeśli uważacie, że dieta jest źle rozpisana to proszę o poprawki. Dziękuję za wszystkie odpowiedzi, pozdrawiam :)

Krzysztof Piekarz