Wiam, kupiłem sobie takie produkty jak w temacie
[-- PURE WHEY ISOLATE 95(Olimp) + L-GLUTAMINA(Trec) + BCAA(Trec) -- ]
chciałbym nabrac troche masy mięśniowej. Co moge jeszcze dokupic do takiego składu. Mysłalem nad Kreatyna+Dekstroza(Trec) i Xtreme Pro ZMA(SNI) a na kopa cos z Thermo-podobnego :}
Co myslicie o taki doborze supli ?
Miałbym jeszcze prośbe aby ktos z was mi rozpisal jak mam brac tesuple co o których napisaem na górze.
Z góry dziękuje.
Cannabis Wiski Annanas ... jeszcze bedzie czas
[-- PURE WHEY ISOLATE 95(Olimp) + L-GLUTAMINA(Trec) + BCAA(Trec) -- ]
chciałbym nabrac troche masy mięśniowej. Co moge jeszcze dokupic do takiego składu. Mysłalem nad Kreatyna+Dekstroza(Trec) i Xtreme Pro ZMA(SNI) a na kopa cos z Thermo-podobnego :}
Co myslicie o taki doborze supli ?
Miałbym jeszcze prośbe aby ktos z was mi rozpisal jak mam brac tesuple co o których napisaem na górze.
Z góry dziękuje.
Cannabis Wiski Annanas ... jeszcze bedzie czas
Krzysztof Piekarz