Jest liderem w tym dzialeSzacuny
11205
Napisanych postów
52113
Wiek
33 lat
Na forum
26 lat
Przeczytanych tematów
57816
Znacie może jakieś masło, które zawiera minimum 82% tłuszczy i jest dobre. (Żadna podróbka)
Jeżeli tak to prosiłbym o napisanie w jakim sklepie można je nabyć i w jakiej cenie.
Szacuny
369
Napisanych postów
8676
Wiek
46 lat
Na forum
16 lat
Przeczytanych tematów
130658
najlepsze Kerrygold. Poza tym kazde ktore ma 82%tł jest OK, ale sprawdz sklad aby nie bylo tam jakichś mixów, bo czesto oszukują producenci i podają 82% tluszczu calkowitego, czyli są tam inne badziewia dodane i tworzą razem magiczne 82%. Lurpak, president, osełki- te są OK
Szacuny
20
Napisanych postów
764
Wiek
34 lat
Na forum
14 lat
Przeczytanych tematów
17259
też ci osełke polecam tylko w lato sie moment topi w domu jak ciepło a w lodówce znowu kamień że się nie smarować (wk***ia to w ch** %-D ) ale za to z lodówki smak lepszy (wg mnie). Polecam
Jest liderem w tym dzialeSzacuny
11205
Napisanych postów
52113
Wiek
33 lat
Na forum
26 lat
Przeczytanych tematów
57816
Mozesz równiez zrobic samemu maslo ze smietany z zawartoscia tluszczu powyzej 30 % , smakowo bardzo dobre nie wiem jednak jak przedstawiaja sie aspekty zdrowotne .