Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
szkoda że Miedź Legnica tylko na 7

--------------------------------------------------
shorter your breath.. and one day closer to death
...
Kamil Mitoń (Polfa Grodzisk Maz.) został zwycięzcą 6. międzynarodowego turnieju szachowego o Puchar Zamku Malborskiego. W dziewięciu rundach nie doznał porażki, zdobywając 7,5 punktu.

Pozdro - Tomek

Pozdrawiam - Tomek

...
Trzy medale mistrzostw Europy juniorów w szachach zdobyli w Budvie nad Adriatykiem (Serbia i Czarnogóra) reprezentanci Polski. W kategorii do 18 lat złoty wywalczył Mateusz Bartel (Damis Polonia Warszawa), a srebrny Radosław Wojtaszek (PTSz Płock).

...
W rozegranym w miejscowości Panormos na Krecie sześciopartiowym meczu lider rankingu Międzynarodowej Federacji Szachowej (FIDE) Rosjanin Garii Kasparow pokonał mistrza Europy Gruzina Zuraba Azmaiparaszwili 5,5:0,5 pkt.

...
Dwie polskie drużyny - Polonia Plus GSM Warszawa i GKSz Polfa Grodzisk Mazowiecki wezmą udział w rozgrywkach Klubowego Pucharu Europy, które w dniach od 28 września do 4 października odbywać się będą na Krecie, w miejscowości Rethymnon

...
Od zwycięstwa rozpoczęły udział w rozgrywkach Klubowego Pucharu Europy w szachach, które odbywają się na Krecie, w miejscowości Rethymnon, dwie polskie drużyny - Polonia Plus GSM Warszawa i GKSz Polfa Grodzisk Mazowiecki.

...
W drugiej rundzie rozgrywanego na Krecie, w miejscowości Rethymnon, turnieju Klubowego Pucharu Europy w szachach, doszło do bratobójczego pojedynku, w którym Polonia Plus GSM Warszawa pokonała GKSz Polfę Grodzisk Mazowiecki 3,5:2,5

...
Niezdrowa atmosfera panuje wśród uczestników odbywającego się na Krecie, w miejscowości Rethymnon, szachowego turnieju Klubowego Pucharu Europy. Niejasne są zasady rozgrywek, nie wiadomo na jakiej podstawie gra w zespole z Kazania Garri Kasparow

...
Klubowy Puchar Europy w szachach: Zwycięstwa polskich drużyn

W trzeciej rundzie rozgrywanego na Krecie turnieju Klubowego Pucharu Europy w szachach, oba polskie zespoły odniosły zwycięstwa.

Polonia Plus GSM Warszawa pokonała Clichy Echecs (Francja) 5,5:0,5, a GKSz Polfa Grodzisk Maz. wygrał ze Sparkasse Gleisdorf (Austria) 4:2.

Po trzech rundach na czele klasyfikacji są cztery drużyny z kompletem punktów, a wśród nich Polonia.

"Mecz z francuskim klubem Clichy Echecs ułożył się po naszej myśli - powiedział Michał Krasenkow (Polonia) - Wygraliśmy partie z lepszymi i gorszymi pozycjami. Trzeba przyznać, że sprzyjało nam szczęście, mnie również. Mój rywal, mając pewny remis, popełnił w końcówce straszny błąd, otwierając mi drogę do zwycięstwa".