Szacuny
11205
Napisanych postów
52111
Wiek
33 lat
Na forum
26 lat
Przeczytanych tematów
57816
Witam, mam tzsw lejkowatą klatke piersiową. Aktualnie mój plan wygląda tak:
3x12,10,8 wyciskanie płasko
3x12,10,8 wyciskanie na skosie dodatnim
3x10 rozpiętki na płaskiej
3x10 pompki na poręczach
Czy taki plan jest dobry na tego typu wade ? chciałbym po prostu dobrze zbudować klatke bo jest to dla mnie aktualnie priorytetowa partia. Jeśli macie jakieś propozycje to piszcie!
Szacuny
4078
Napisanych postów
45462
Wiek
6 lat
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
349788
Konsultowałeś się z ortopedą/fizjoterapeutą?
„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„
Szacuny
11205
Napisanych postów
52111
Wiek
33 lat
Na forum
26 lat
Przeczytanych tematów
57816
Nie, ponieważ moja wada nie przeszkadza mi w codziennym życiu. Nie odczuwam jej w ogóle :) A operacja czy inne tego typu rzeczy odpadają. Zresztą sami lekarze są zdania że lepiej to zostawić jak nie ma się przez to problemów zdrowotnych.
Szacuny
4078
Napisanych postów
45462
Wiek
6 lat
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
349788
To trenuj klatkę najnormalniej w świecie.Daj sobie trochę czasu na zbudowanie masy mięśniowej w obrębie tego rejonu ciała.
Możesz ew. dodać jakieś ćwiczenie stricte na środek-np. squezze press lub krzyżowanie linek/ekspanderów z mocnym ściskiem klatki pod koniec.
„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„
Szacuny
4078
Napisanych postów
45462
Wiek
6 lat
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
349788
Zamiast rozpiętek.Pompki możesz wrzucić na sam początek,zamiast wyciskania sztangi.Tylko wersje stricte klatkową,która jest opisana w linku pod moją wypowiedzią.
„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„
Szacuny
1
Napisanych postów
5
Wiek
29 lat
Na forum
13 lat
Przeczytanych tematów
145
Też miałem klatke lejkowatą co prawda niewielka wada około 2.5 cm ale przeszkadzało mi to na plaży i wgl więc zrobiłem operację po 3 miesiącach zacząłem ćwiczyć w domu po następnych 3 wybrałem się na siłownie i blacha pod żebrami w niczym mi nie przeszkadza jestem zadowolony że poszedłem na operacje teraz przynajmniej jakoś wyglądam a nie jakby mnie koń kopnął