SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Klatka piersiowa - ćwiczenia wewn. akton

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1839

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez odp-SFD-pl z działu Szybkie pytanie.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9
Witam! Mam problem. Ćwicze klate na siłowni raz sztangą , raz hantlami. I nie bardzo mi wychodzi zrobić mięśnie wewnętrzne klatki:



Jak pokazane na obrazku. Chodzi mi o mięśnie wewnętrzne górnego i środkowego aktonu. Próbuje hantlami ze zmianą w trakcie ruchu pozycji hantel. Mięsnie dolnego aktonu wewnętrzne nawet mam widoczne, środkowy i górny akton nie bardzo. Na zewnętrzne mięśnie nie narzekam. Proszę o pomoc.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 278 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3280
Na wyrzeźbienie wewnętrznych mięśni klatki piersiowej dobre jest:

1.WYCISKANIE SZTANGI W LEŻENIU NA ŁAWCE POZIOMEJ WĄSKIM UCHWYTEM.
2.POMPKI W WĄSKIM ROZSTAWIE

"Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą."

"Żyj godnie-to największa zemsta !"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9
Ale potrzebuje tak porządnie rozwinąć te wewn. aktony. Dziwne, ale dolnego aktonu wewnętrzne aktony są OK.
Co do Wyciskania sztangi w leżeniu na ławce poziomej wąskim uchwytem to robiłem, ale całkowicie wąsko, tzn trzymałem sztangę jedna ręka obok drugiej.
A jeszcze... żeby wyrównać niedociągnięcie z tym wewnętrznym aktonem, mam przestać wyciskać normalnie na ławeczce i tylko robić wąskim nachwytem???
PS. Może coś jeszcze ktoś poradzi (za SOG'a)
Dzięki z góry!

Zmieniony przez - arttrex w dniu 2011-06-21 17:56:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 278 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3280
Jak robiłeś skosy to dlatego ten akton jest wyrobiony.

Spróbuj robić wyciskanie sztangi na ławce skośnej- głową w góre, wąskim chwytem i pompki w wąskim rozstawie oraz rozpiętki ze sztangielkami w leżeniu na ławce skośnej- głową w góre.

Wyciskaj normalnie także, nie tylko wąskim nachwytem.

Krakowa też od razu nie zbudowali, tak więc spokojnie i cierpliwie ćwicz, a zobaczysz rezultaty

"Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą."

"Żyj godnie-to największa zemsta !"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening na mase!

Następny temat

Jaki typ kreatyny wybrac ?

WHEY premium