...
Napisał(a)
Wywiad z naszym forumowiczem i aktualnym świeżo upieczonym vice mistrzem Polski w kulturystyce:Mariuszem Tomczukiem.
masti
"Mylony przez niektórych z prof Attilą"
http://www.sfd.pl/Masti_kulturystyczne_życie:plany,opinie,komentarze_-t1122200.html
...
Napisał(a)
MS Figure
I miejsce - (17) Agnieszka Urbaniak
II miejsce - (22) Edyta Woźnicka-Bosacka
III miejsce - (11) Aleksandra Krzyworzeka
https://www.facebook.com/media/set/?set=a.589280937773263.1073741873.125511530816875&type=1
I miejsce - (17) Agnieszka Urbaniak
II miejsce - (22) Edyta Woźnicka-Bosacka
III miejsce - (11) Aleksandra Krzyworzeka
https://www.facebook.com/media/set/?set=a.589280937773263.1073741873.125511530816875&type=1
...
Napisał(a)
Athletic 2
I miejsce - (8) Kamil Majak
II miejsce - (4) Seweryn Dominiak
III miejsce - (5) Eryk Karasiak
IV miejsce - (7) Maciej Idzikowski
V miejsce - (23) Daniel Wilk
VI miejsce - (3) Miłosz Świder
https://www.facebook.com/media/set/?set=a.589286844439339.1073741874.125511530816875&type=1
I miejsce - (8) Kamil Majak
II miejsce - (4) Seweryn Dominiak
III miejsce - (5) Eryk Karasiak
IV miejsce - (7) Maciej Idzikowski
V miejsce - (23) Daniel Wilk
VI miejsce - (3) Miłosz Świder
https://www.facebook.com/media/set/?set=a.589286844439339.1073741874.125511530816875&type=1
...
Napisał(a)
Athletic 1
I miejsce - (1) Sławomir Glin
II miejsce - (14) Dawid Szczygieł
III miejsce - (2) Hubert Wasilewski
IV miejsce - (10) Tomasz Romanowski
V miejsce - (16) Rafał Truszkowski
VI miejsce - (24) Dawid Cichosz
VII miejsce - (12) Łukasz Michalik
VIII miejsce - (20) Damian Podhorodecki
https://www.facebook.com/media/set/?set=a.589290947772262.1073741875.125511530816875&type=1
I miejsce - (1) Sławomir Glin
II miejsce - (14) Dawid Szczygieł
III miejsce - (2) Hubert Wasilewski
IV miejsce - (10) Tomasz Romanowski
V miejsce - (16) Rafał Truszkowski
VI miejsce - (24) Dawid Cichosz
VII miejsce - (12) Łukasz Michalik
VIII miejsce - (20) Damian Podhorodecki
https://www.facebook.com/media/set/?set=a.589290947772262.1073741875.125511530816875&type=1
...
Napisał(a)
Pary
I miejsce - (22) Edyta Woźnicka-Bosacka / Jarosław Woźnicki
II miejsce - (17) Agnieszka Urbaniak / Wojciech Bocheński
III miejsce - (11) Aleksandra Krzyworzeka / Mateusz Raczek
https://www.facebook.com/media/set/?set=a.589293934438630.1073741876.125511530816875&type=1
I miejsce - (22) Edyta Woźnicka-Bosacka / Jarosław Woźnicki
II miejsce - (17) Agnieszka Urbaniak / Wojciech Bocheński
III miejsce - (11) Aleksandra Krzyworzeka / Mateusz Raczek
https://www.facebook.com/media/set/?set=a.589293934438630.1073741876.125511530816875&type=1
...
Napisał(a)
Debiuty
I miejsce - (13) Marcin Jaśkowiak
II miejsce - (6) Jakub Hoszowski
III miejsce - (9) Kamil Bączek
VII miejsce - (15) Mateusz Hinz
V miejsce - (18) Karol Kowalski
IV miejsce - (19) Kostin Theodorescu
VI miejsce - (21) Adrian Waszak
VIII miejsce - (25) Piotr Przybysz
https://www.facebook.com/media/set/?set=a.589296374438386.1073741877.125511530816875&type=1
I miejsce - (13) Marcin Jaśkowiak
II miejsce - (6) Jakub Hoszowski
III miejsce - (9) Kamil Bączek
VII miejsce - (15) Mateusz Hinz
V miejsce - (18) Karol Kowalski
IV miejsce - (19) Kostin Theodorescu
VI miejsce - (21) Adrian Waszak
VIII miejsce - (25) Piotr Przybysz
https://www.facebook.com/media/set/?set=a.589296374438386.1073741877.125511530816875&type=1
...
Napisał(a)
Zwyciężczyni kat. MS Figure Agnieszka Urbaniak, układ dowolny - MP Federacji NAC Lębork 2013
...
Napisał(a)
Układ dowolny Daniel Wilk kat. Athletic 2, MP Federacji NAC Lębork 2013
Polecane artykuły