Witam,
Mam kilka pytań odnośnie zdrowego odżywiania.
Jeśli jest ktoś kto ma pojęcie na temat odżywiania proszę o udzielenie mi rad związanych z "PLANEM TYGODNIOWYM" zdrowego odżywiania.
Ogólnie to nie mam żadnego planu tyle że rano wypijam SHAKE'a wysoko-białkowego (200 ml mleka,250 g twarogu,1 banan) .
Wiele się naczytałem o NIEPRZESADZENIU Z BIAŁKIEM itp.
Więc jak optymalnie mogę przyrządzać takiego SHAKE'a czyli ile razy w tygodniu mogę go pić jakie dawki itp. i ogólnie jak ma wyglądać plan zdrowego odżywiania.
Dzięki za pomoc :)
Mam kilka pytań odnośnie zdrowego odżywiania.
Jeśli jest ktoś kto ma pojęcie na temat odżywiania proszę o udzielenie mi rad związanych z "PLANEM TYGODNIOWYM" zdrowego odżywiania.
Ogólnie to nie mam żadnego planu tyle że rano wypijam SHAKE'a wysoko-białkowego (200 ml mleka,250 g twarogu,1 banan) .
Wiele się naczytałem o NIEPRZESADZENIU Z BIAŁKIEM itp.
Więc jak optymalnie mogę przyrządzać takiego SHAKE'a czyli ile razy w tygodniu mogę go pić jakie dawki itp. i ogólnie jak ma wyglądać plan zdrowego odżywiania.
Dzięki za pomoc :)
Krzysztof Piekarz