Witam , zwracam sie do Was z pewną prośbą o pomoc w dobraniu jakiegoś dobrego sumplementu ;)
A mianowicie mam 16 lat , 184cm wzrostu , 68kg ;] ćwicze już ponad rok na siłowni ( wcześniej jeszcze domowe ćwiczenia )
Jestem nowym użytkownikiem , wcześniej tylko przeglądałem forum bez konta , więcej nie wiem czy dobrze umiejscowiłem pytanie ;]
Licze na jakieś cenne rady i pomoc ;)
A mianowicie mam 16 lat , 184cm wzrostu , 68kg ;] ćwicze już ponad rok na siłowni ( wcześniej jeszcze domowe ćwiczenia )
Jestem nowym użytkownikiem , wcześniej tylko przeglądałem forum bez konta , więcej nie wiem czy dobrze umiejscowiłem pytanie ;]
Licze na jakieś cenne rady i pomoc ;)
Krzysztof Piekarz

Propozycja Binia jest ok jak najbardziej