SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Brzuch + zdjecia - POMOCY !!

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2913

Formularz - Proszę o pomoc

Płeć

mężczyzna

Wiek

26

Waga

70

Wzrost

180

Cel treningowy

poprawienie wyników

Staż treningowy na siłowni

rok

Uprawiane inne sporty

boks

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki)

full

Dieta

jest

Przeciwwskazania medyczne (wady postawy, choroby, kontuzje)

brak

Zażywane suplementy

:)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 241
Witam,

Nie mam pojęcia jak robić brzuch co prawda robię ciągle co 2 dni
na rzymskiej ławce skośnej i drążku - podciągania nóg do tułowia
np:

Pon. 3 serie po 20 powt (drążek) podciąganie nóg.

środa 3 serie ,ławka rzymska 3 serie 20 powt. z obciążeniem normalnie 5,10 kg

piątek: ławka rzymska tak samo lecz ze skrętem tułowia

nie mam pojęcia na temat brzucha
także proszę o pomoc co do powtórzeń i serii i czy nie za mało ćwiczeń chodzi mi mianowicie o to ze np: biceps każdego tygodnia robię 3 inne ćwiczenia zeby go nie przyzwyczaić do tego samego i mam mnóstwo ćwiczeń tak samo triceps klatkę barki nogi plecy zmieniam je ciągle ale brzuch no niestety wiedza żadna .
Jakie ćwiczenia polecacie co ile je zmieniać ile powt. ile serii. jak macie fajne ćwiczenia to będę wdzięczny za podesłanie.

dołączam zdjęcia
chcę żeby wyszedł jak na zdjęciach po napince widać coś tam jest pod skórą tylko trzeba to rozbudować (miałem w obwodzie brzucha 85 teraz 75cm)

i mam jeszcze jedno pytanie czy przy cwiczeniach brzucha starać się rozciągać mięśnie go do pełnego wyprostu (pełne ruchy) czy raczej utrzymywać tak aby mięśnie były ciągle napięte ? np na rzymskiej dotykać plecami ławki czy robić brzuszki w powietrzu? lub podciąganie nóg na drążku dotykać ziemi czy mieć ciągle napięte mięśnie








Zmieniony przez - h1n1Samael w dniu 2013-04-29 02:37:12
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 4079 Napisanych postów 45462 Wiek 6 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 349789
Raz w tygodniu -2/3 ćwiczenia w normalnym,ludzkim zakresie.STARCZY.

Zabierz się za resztę,bo krata na brzuchu bez klatki,barków jest po prostu szpetna.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 241
czyli powtórzenia dobre ? ilość seri też? co 2 dzień odpoczynek? tylko zmieniać co ćwiczenie na inne dodać skłony z linką, skręty tułowia itp. ?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 241
czy przy cwiczeniach brzucha starać się rozciągać mięśnie go do pełnego wyprostu (pełne ruchy) czy raczej i czy utrzymywać tak aby mięśnie były ciągle napięte ? np na rzymskiej dotykać plecami ławki czy robić brzuszki w powietrzu? lub podciąganie nóg na drążku dotykać ziemi czy mieć ciągle napięte mięśnie
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 171
Napięte.

Pozdrawiam
ARC

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1899 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7576
zmieniaj ćw i zapodawaj sobie dot. ciężar

flat beat

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 241
ilość seri i powt. dobra ?
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co robic? nabrac masy czy jechac juz rzezba?

Następny temat

Wszystko wiosennie.. od początku.

electro
Polecane artykuły