witam !
mam pytanie
czy mozecie mi naspisac jak brac kratyne z masowka
(kupiłem Micronized Creatine 500g i Xtreme Pro Mass 4 Lb (1814 g !) wszystko firmy Sports Nutrition International )
prosil bym o optymalna rozpiske zarzywania oraz jaka dieta do tego ???
dziekuje i pozdrawiam
mam pytanie
czy mozecie mi naspisac jak brac kratyne z masowka
(kupiłem Micronized Creatine 500g i Xtreme Pro Mass 4 Lb (1814 g !) wszystko firmy Sports Nutrition International )
prosil bym o optymalna rozpiske zarzywania oraz jaka dieta do tego ???
dziekuje i pozdrawiam
Krzysztof Piekarz