Wczoraj niestety treningu nie było. Dzisiaj zrobiłem już po 3 serie.
Przebieg treningu:
16:00 - 16:10 - rozciąganie
16:10 - 16:15 - rozgrzewka
16:15 - start !
A1: 14/10/6
D: 11/10/9
C1: 10/9/6
E: 10/10
10/10
10/10
F: 15/15/15
G: 20/20/20
K2: 10/8/6
17:28 - koniec
17:44 - koniec rozciągania
17:52 - koniec przepona
Całkowity czas: 1 godzina 52 minut
Uwagi: Wydaje mi się że trochę za długo dzisiaj to trwało... ogólnie to ten dzień przerwy wyszedł mi na dobre jeśli chodzi o progres ale nie zamierzam opuszczać treningów, pompę pleców wyeliminowałem - skupiłem się na technice ale myślę, że zmiana oparcia dała taki skutek, K2 zaczyna mnie irytować bo dałbym radę zrobić więcej ale łokcie mi nie pozwalają.
Przebieg treningu:
16:00 - 16:10 - rozciąganie
16:10 - 16:15 - rozgrzewka
16:15 - start !
A1: 14/10/6
D: 11/10/9
C1: 10/9/6
E: 10/10
10/10
10/10
F: 15/15/15
G: 20/20/20
K2: 10/8/6
17:28 - koniec
17:44 - koniec rozciągania
17:52 - koniec przepona
Całkowity czas: 1 godzina 52 minut
Uwagi: Wydaje mi się że trochę za długo dzisiaj to trwało... ogólnie to ten dzień przerwy wyszedł mi na dobre jeśli chodzi o progres ale nie zamierzam opuszczać treningów, pompę pleców wyeliminowałem - skupiłem się na technice ale myślę, że zmiana oparcia dała taki skutek, K2 zaczyna mnie irytować bo dałbym radę zrobić więcej ale łokcie mi nie pozwalają.
