Witam,
...
Jak dostarczyć te wszystkie składniki odżywcze, aminokwasy i całą resztę skoro jestem początkujący i nie powinienem stosować odżywek ani suplementów? Chciałbym, aby trening był jak najbardziej owocny więc mam zamiar się stosować do tych 3 napoi, ale skąd mam je wziąć naturalnie skoro supli mi nie wolno?
...
Zjedz porządny posiłek (mięso lub ryba, ryż lub kasza, warzywa, ew. tłuszcze) 1,5-2h przed treningiem i w miarę szybko po treningu i będzie dobrze.
Moderator działu Odżywianie
...
Witam ja tam jem posiłek 30min przed treningiem zawsze makaron+serek wiejski+mleko+oliwa z oliwek i zawsze zaraz po treningu 30g WPC+jakiś owoc potem normalny posiłek kasza gryczana czy tam ziemniaki+ mięsko czy tak jest dobrze?
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Poprzedni temat
Redukcja wagi w czasie
Następny temat