Cześć! Mam mały problem i chciałbym abyście mi pomogli. Mianowicie dostałem się na stronę( http://www.goldenline.pl/forum/1204482/dieta-uloz-sam-poradnik-jak-ulozyc-samemu-diete ), na której sobie wyliczyłem dzienne zapotrzebowanie białek, tłuszczy, węgli. Wyszło mi 2466kcal po odjęciu 25% kcal, wiadomo żeby schudnąć. Białka 880,Tłuszcze 68,Węgle 407.
Pierwsze pytanie czy dobrze obliczyłem sobie BMR.
Po drugie, posiłków powinienem spożywać 6 w ciągu dnia, czyli jeden powinien mieć ok. 226kcal.
Chciałbym abyście rozpisali, jeżeli jest taka możliwość jak ta dieta ma wyglądać, co i ile czego.
Ćwiczę na siłowni więc chciałbym abyście uwzględnili to.
Dzięki, cześć :)
Pierwsze pytanie czy dobrze obliczyłem sobie BMR.
Po drugie, posiłków powinienem spożywać 6 w ciągu dnia, czyli jeden powinien mieć ok. 226kcal.
Chciałbym abyście rozpisali, jeżeli jest taka możliwość jak ta dieta ma wyglądać, co i ile czego.
Ćwiczę na siłowni więc chciałbym abyście uwzględnili to.
Dzięki, cześć :)
Krzysztof Piekarz