SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

co zrobić aby moje uda były chudsze

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 13815

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 1114 Napisanych postów 19836 Wiek 42 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 162922
rozciaganie to raczej przed aerobami...albo niech beda czescia aerobow...od rozciagniec raczej nie schudniesZ:)

<<<Champions
are Made
Not Born
>>>

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 76 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 674
heheheh......... wiem, . Źle to ujęłam . Chodziło mi o to, czy rozciąganie przy aerobach wpływa w jakis istotny sposób na wyszczuplenie.
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Trening wygląda następująco:
Zacznijmy od tego, że ćwiczę trzy razy w tygodniu + bicze
Trening trwa około dwóch godzin, a mianowicie:
- 1 godzina ćwiczeń na elipsytycznym przyrządzie na tzw. Orbitreku
- 15 minut bieżnia
- 45 minut stretching
Dodatkowo odwiedzam fizykoterapeutkę (bicze) dwa może trzy razy w tygodniu.
ŻYCZĘ POWODZENIA!!!! JA JUŻ SIĘ PRZEKONAŁAM, ŻE NIEMA RZECZY NIEMOŻLIWYCH!!! JAK KTOŚ CZEGOŚ BARDZO PRAGNIE ZAWSZE TO OSIĄGNIE!!!!!
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Efekty są jak dla mnie imponujące 9 cm i to w dwa misiące - zaczynam ćwiczyć. Dzięki wielkie za informacje.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 76 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 674
Dzięki Miki~~~~~~ SOG ~~~~~~ A mógłbys zaproponować mi jakies czwczemie w domu ( zamiast godzinki na tym przyrządzie ) ????
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Jeszcze jedno pytanko, mianowicie - stosowałaś do tego jakąś specjalną dietkę czy poprostu należy zachwać umiar ;)) ??
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Przykro mi, ale nie zastąpisz w żaden sposób ćwiczeń w siłowni na tym przyrządzie ćwiczeniami w domu. Jak spróbujesz to się przekonasz o czym mówię i przyznasz mi rację. Spróbuj nie broń się przed odwiedzaniem siłowni.NIE ZAPOMINAJ O STRETCHINGU!!!!!!!
ps. nie zapomnij wody mineralnej i ręcznika. Z pewnością się przyda:)
Napiszcie o swoich osiągnięciach po miesiącu treningów.
Życzę powodzenia i wytrwałości
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 76 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 674
Dzięki!! Masz z pewnoscią rację, ale dostęp do siłki będę miała dopiero od października . Do tego czasu musi wystarczyć mi aerabic i ćwiczonka w domu
Pozdrawiam!!!
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Diety? Oj nie , to nie dla mnie!!! Konsumuje wszystko lecz staram się nie dojadać - 4 posiłki dziennie Pozdrawiam papa
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4
Cześć, ja mam podobny problem mam dość grube uda a tak dokładnie to:44.00 chciałabym pozbyć się trochę centymetrów, aby nogi były zgrabniejsze. Niestety nie mam dostępu do siłowni, wiec zostają ćwiczenia domowe tzn. brzuszki, bieganie, gimnastyka ,rower, rolki... . Nie wiem które z tych ćwiczeń pomogą mi zmniejszyć moje uda.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

witaminy i minerały - Program komputerowy

Następny temat

dieta?!

Shoty
Polecane artykuły