SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Potrzebna pomoc w sprawdzeniu diety

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1900

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 210 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 890
Mam 183 wzrostu ważę 74 kg mam 17 lat . http://potreningu.pl/dzienniki/zywieniowy/512e744199634cd24d00000b/amatorkrk/dzien/2013-03-02 Uwzględniając to że tam gdzie jest oliwa z oliwek to nie 100 g tylko 25 i dżem nei 100g tylko 40g
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 601 Napisanych postów 36401 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 297126
To kliknij na to 100 i zmień na 25...
1. Daj owsiane + jajka + oliwa/orzechy
2. Daj jakiś ryż/makaron/kasza + kurczak czy inne mięso albo zrób jakąś kanapkę z kurczakiem/rybą/wołowiną
3. Przed treningowy więc ok.
4. Białko ok, wypij od razu po treningu.
5. Po treningowy, więc daj to samo co przed
6. Dorzuć jeszcze jeden posiłek np. o 22 i wrzuć tylko twaróg + oliwa/orzechy. Owoce jedz albo od razu z rana na śniadanie albo po treningu, na noc nie dawaj.

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 210 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 890
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 601 Napisanych postów 36401 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 297126
Nie zastosowałeś się nawet do tego co napisałem, więc po co wrzucasz?

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 210 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 890
Jak to nie , jedynie owsianki nie dodałem , bo bardzo nie lubię , a wyczytałem że nie ma sensu robić diety z składników których się nie lubi
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 601 Napisanych postów 36401 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 297126
Drugiego posiłku też nie ruszyłeś a jest do wywalenia, to samo się tyczy posiłku po treningowego. Napiszę jeszcze raz, a raczej skopiuję to co napisałem wcześniej.

1. Dodaj jajka + orzechy.
2. Wafle, baton i te orzechy wywal, daj ryż + kurczak + warzywa, lub jakąś kanapkę razowy + kurczak
3. Ok, ale po co mieszać ryż z makaronem? Daj 150g ryżu
4. Zjedz to jeszcze na siłowni.
5. Daj to samo co przed treningiem czyli ryż + kurczak + warzywa, nie czekaj tyle czasu na posiłek po treningu.
6. Wywal to wszystko, daj twaróg + oliwa/orzechy

Białko daj gdzieś 2-2.5g/kg tłuszcze 1.2g/kg + wklej zapotrzebowanie https://www.sfd.pl/art/Kalkulatory/Kalkulator_kalorii_BMR-a3734.html

Zmieniony przez - OzzyMG w dniu 2013-03-02 18:55:23

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 210 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 890
http://potreningu.pl/dzienniki/zywieniowy/512e744199634cd24d00000b/amatorkrk/dzien/2013-03-02 Mam nadzieje że teraz będzie okej , posiłek 2 w mojej sytuacji nie może skłądać się z ryżu , kurczaka itp. w tym czasie jestem w szkole .
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 601 Napisanych postów 36401 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 297126
1. Nadal nie widzę tu jajek.
2. Wywal te wafle, daj więcej chleba razowego + kurczak, nie jakaś szynka sklepowa.
3. Ok
4. Ok, ale białko + 2 banany od razu po treningu jeszcze na siłowni zjedz. Makaron jak kupujesz to najlepiej z mąki durum
5. Wywal orzeszki ziemne + dżem

Zmieniony przez - OzzyMG w dniu 2013-03-02 20:36:43

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 210 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 890
Ok , a czemu z mąki durum ? Przecież ma mniej białka zato więcej KACL i węgli .
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Proteo System - układam do niego dietę,proszę o pomoc

Następny temat

Dietka do oceny, sprawdz to! (CKD)

electro
Polecane artykuły